Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Sport sadece easytronic vitesle geliyor,astra sednın yeni kasası 2014 te piyasada olacak benim duyduğuma göre.

Uçuruyor değil mi:)2014 çok geç değil mi daha erken çıkar gibi geliyor bana..

2014-2015 e kadar h kasa devam ediyor ama j kasa da ürün gamına eklenip h kasaya da classic diye devam ederler diye düşünüyorum.Çünkü opelde kasa ömrü 7 sene, h sedan 2008de çıktı.Ayrıca imzandaki resimden de anlaşılıyor astra sedan civic ve s40 dan daha güzel duruyor :)

Evet sportta taktığında araba emniyet kemerlerinizi takın uçuşa geçiyoruz diyor :D

2014-2015 e kadar h kasa devam ediyor ama j kasa da ürün gamına eklenip h kasaya da classic diye devam ederler diye düşünüyorum.Çünkü opelde kasa ömrü 7 sene, h sedan 2008de çıktı.Ayrıca imzandaki resimden de anlaşılıyor astra sedan civic ve s40 dan daha güzel duruyor :)

Evet sportta taktığında araba emniyet kemerlerinizi takın uçuşa geçiyoruz diyor :D

Yok H kasasının j sedan çıkıncada devam edeceği malum tuttu kasa alan olurda ama j kasasının ne zaman çıkcağı mühim..Bence civictende güzel:)

netteki astra j sedan resimleri photoshoplu dikkat edin kelebek camına bazı fotolarda insignia nın arksını şimdiki hb j astraya montajlmışlar ama ne olursa olsun astralar güzel yaa. bide can sıkan ufak tefek sorun ları olmasa ;)

netteki astra j sedan resimleri photoshoplu dikkat edin kelebek camına bazı fotolarda insignia nın arksını şimdiki hb j astraya montajlmışlar ama ne olursa olsun astralar güzel yaa. bide can sıkan ufak tefek sorun ları olmasa ;)

Evet photoshop hepsi daha bilgi yok sedanla ilgili önü j hb yle aynı olacakda..:)

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım :)
aracım opel astra 2008 enjoy sedan
size sorum olucaktı
astra sedan ile ilgili aksesuarlar nerden bulabilirim
ve bizim araçları kodu neydi :D
g diyemi geçiyor du :)

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım :)
aracım opel astra 2008 enjoy sedan
size sorum olucaktı
astra sedan ile ilgili aksesuarlar nerden bulabilirim
ve bizim araçları kodu neydi :D
g diyemi geçiyor du :)

Aksesuarları yetkili servisten bulabilirsin ama pahalı :) ayrıca aksesuarcilardda var. Kodu h

Arkadaslar bı sorum olacak . Sol dikiz aynam kırılmıştı degistiricem fakat cosmolardaki gibi Otomatik kapanan ayna olması için ne yapmalıyım motor takilabiliyomu. Bilen varsa yardım ederseniz çok makbule gecicek. Saygılar

Geri