Opel Astra - Toyota Corolla

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
açıkcası artık sorunsuz olduğunada inanmıyorum toyota forumlarınada üyeyim ordaki insanlarda bir çok problemden bahsediyorlar ancak servisleri opelden kat kat iyi olduğu için fazla dert etmiyorlar :)

yeni makyajlı kasaları çıktı sanırım..bir yerde fotolarını gördüm...arka stoplarda renk değişimine gitmişler...

bu arada toyotanın almanya ve isviçre sitelerine girdiğinizde modeller bölümünde corolla yok..neden acaba ...o ülkelerde satılmıyor mu? bizde olmayan modeller var mesela...

bahsedilen jetta 55.000 tl :)

46+3=49 sizin hesap tutmuyor

corollanın full+full ü ile jettanın baz modelini karşılaştırınca dediginiz fiyat farkı

adil bir karşılastırma için ikisinide baz modeli yada en dolusuyla karsılastırın.

keşke astrayı alırkende aklınıza gelseymiş bu durum;)

amcamda tüp taktırmaya karar verdı treflx dıyorum ben amcam cok pahalı dıyor ama 5 6 sene bıncez arabaya ama km konusunda sıkıntı var araba yılda en fazla 10bın km yapıyor oda ben ehlıyet aldım dıye :D yoksa accent vardı bundan önce arabayı 78 bınde aldık 2002 yılında.satarken 95 bındeydı :D

orta sınıf iyi bir lpg taktırıyım dese 1500 lira

teleflex pesinde 1900 ,10 taksitle 2100 kalitesi digerlerinden çok üstün montajı çalışma prensibi daha farklı fiyat farkına deger bence ;)

orta sınıf iyi bir lpg taktırıyım dese 1500 lira
teleflex pesinde 1900 ,10 taksitle 2100 kalitesi digerlerinden çok üstün montajı çalışma prensibi daha farklı fiyat farkına deger bence ;)

abi birde sana bir sorum olacak benım astrada radyator suyu 35C cıkınca sıcaklık lpg devreye giriyor.treflexte nasıl birde sitelerinde baktım resimlere insigniaya takmıslar hiç birşey yok motorda gözükmüyor enjektorlerden ses gelıyormu. performans kaybı yok diyorlar pek inanası gelmıyor insanın ama ben atikerde bileçok az hissederken treflexin sistemıne gore mantıklı gelıyor...kafam karıstı bi yardımcı olun :)

Geri