Opel Astra Twintop Mi Yoksa Vw Eos Mu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan be_ko_064
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OPEL ASTRA TWİNTOP MI YOKSA VW EOS MU?

• ASTRA TWİNTOP

Oy: 50 67.6%
  • EOS

Oy: 24 32.4%

• Kullanılan toplam oy
    74
Valla güç acısından astra fakat sunroof olması dolayısı ile ve bu özelliğin sadece eos ta olması dolayısı ile aklım karışmıyor değil

bir astra twintop ci olarak goruslerim sunlar;

polo kılıklı bir eos görünüş olarak hiç de şık durmuyor.

guc olarak astra twintop 1.6 turbo ile yarisabilecek eos un fiyati yaklasik 25000 YTL daha pahali.

arkadasimda eos var ve yagmurda iceri su damliyor.

vw bayileri bile eos un vw ye yakisan bir araba olmadigini kabul ediyor.

ben de zamaninda ayni sekilde "eos mu astra tt mi" diye dusunmustum, su an verdigim karardan gayet mutluyum.

Jetta yı almışlar kısaltıp üstünü açmışlar demişlerki eeee bunun adı ne olsun bulamamışlar ve EOS...ruk olsun demişler... :) kızmayın ya bu saatte gıcıklık olsun dedim :)

Astra adı üstünde ASALET

:kop::kop:

Valla Eos'u da Twintop'u da canlı gördüm objektif konuşim astra çok daha çekici ve karizma..resimleri de kendini belli ediyo zaten eos çok çakma olmuş.

Astra sedanı alırken görüp aşık olmuştum twintop'a.. Eosu dışardan gördüm, o da fena durmuyır ama markacılık yapmadan gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Astra twintop mükemmelllllllllllll. Bayılıyorum ona:) 40 milyarla sınırlı olmasaydı bütçem ciddi ciddi düşünürdüm. Alıp binene hayırlı olsun.

Jetta yı almışlar kısaltıp üstünü açmışlar demişlerki eeee bunun adı ne olsun bulamamışlar ve EOS...ruk olsun demişler... :) kızmayın ya bu saatte gıcıklık olsun dedim :)

Astra adı üstünde ASALET

Emre süpersin:):kop::good:

Astra daha çekici geliyo dizaynından dolayı kesinlikle objektif olarak söylenmiş bişey eos sanki biraz küçük bi araç bide vw bayiisinde gördüm arka koltuklara oturulması imkansız gibi bişey. Astrada farklı sayılmaz ama yinede ayak koyucak yer var:D

Geri