Opel Corsa Flex Floor - (Yapılır mı?)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba;
Opel Corsa araçlarda daha önceki modellerde bagaj flex floor bulunuyordu. Bu bagajı katlandıran bir pandizot tarzı bir şey artık.. Artık sıfır araçlarda verilmediğini söylediler nitekim benim aracımda da yoktu. Serviste fiyatına 256 TL istediler. Bunu acaba kendimiz yaptırabilir miyiz? Daha önce benzer bir proje gerçekleştiren arkadaşlar oldu mu? Marangozla mı görüşmek daha doğru olur? Görüşleriniz nelerdir?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger bı tanıdıgında var ıse tam olcusunu al maraongoza kestır yoksada kendın olcersın marangoza kestrırsın en fazlada 50 tl paran gıder bıldıgın mdf zaten sakın o parayı verme nedır bu ya
bıde aklıma şu geldı cıkmacılarda bulabılırsın kazalı araclardan orjınal olsun dersen..

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger bı tanıdıgında var ıse tam olcusunu al maraongoza kestır yoksada kendın olcersın marangoza kestrırsın en fazlada 50 tl paran gıder bıldıgın mdf zaten sakın o parayı verme nedır bu ya
bıde aklıma şu geldı cıkmacılarda bulabılırsın kazalı araclardan orjınal olsun dersen..

Bir çıkmacıya sordum 150 lira istedi o bile çok geldi vallaha... bakalım burada oto döşeme yapanlara yada marangoza kendim kaplarım zaten bir şekilde.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende merak ediyordum bunu. Epc den ölçüleri var mı diye bakacağım, olmadı arkadaşın araçtan tam ölçü alacağız. Bekle beni :good:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende merak ediyordum bunu. Epc den ölçüleri var mı diye bakacağım, olmadı arkadaşın araçtan tam ölçü alacağız. Bekle beni :good:

Eyw beklemedeyim ölçüleri...Hatta senin elinde daha usta varsa fiyat alabileceğim yaptırım kargo ile bile teslim alırım :) hehehe gerçekten en azından yıkama eşyalarım temizlik ufak tefek öte beriler bagajda görünmeyecek güzel olur vallaha.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende birara bagajı tam ortadan ikiye böleyim 2 katlı olsun dedim ama sonra uğraşmadım kaldı. Siz en iyisi ölçüye göre biraz yukardan bagajı 2 kat yapacak şekilde mdf yada sunta kestirip kenar bantları yaptırın, alttan dört köşeyede geçme plastik menteşe takın tamamdır. Sakın orjinalini almayın çünkü üzerine 2 kilo patates koysanız ortadan bükülür.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
256 TL mi ??? Bu adamlar resmen kafayı yemiş , başka birşey demiyorum . 256 TL miş :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende birara bagajı tam ortadan ikiye böleyim 2 katlı olsun dedim ama sonra uğraşmadım kaldı. Siz en iyisi ölçüye göre biraz yukardan bagajı 2 kat yapacak şekilde mdf yada sunta kestirip kenar bantları yaptırın, alttan dört köşeyede geçme plastik menteşe takın tamamdır. Sakın orjinalini almayın çünkü üzerine 2 kilo patates koysanız ortadan bükülür.

Abartılacak kadar dayanıksız değil. Ben testini yaptım. O kadar para verene kadar 50 liraya bitiririz bu işi.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eyw beklemedeyim ölçüleri...Hatta senin elinde daha usta varsa fiyat alabileceğim yaptırım kargo ile bile teslim alırım :) hehehe gerçekten en azından yıkama eşyalarım temizlik ufak tefek öte beriler bagajda görünmeyecek güzel olur vallaha.

İkimizde İstanbul' dayız görüşür hallederiz, istersen kargoya da veririm tabi :)