Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ön camların açılıp kapanırken garç gurç sesler çıkarması ve koltuk gıcırtısı

motor
cam gıcırtıları
ses sitemi
koltuk gıcırtısı
ön konsol
donanım gibi daha varda bukdr yeter

benim yoğurdum ekşi değil valla, zerre kadar şikayetim yok, camın gıcırtısı bile müzik gibi geliyor bana!

vectra b : yol bilgisayarı - airbag lambası - sert amortisörler...

Vectramı yeni aldım.Bakımlarını da yaptırdım.Şuan için beni rahatsız eden bariz bir sorun yok.Ama bazı şeylerde gözüme çarpıyor.Benim önceki aracım 2000 model broadway idi.Onunla kalkışım çok hızlı idi.Özellikle yokuşta durunca çok işime yarıyordu bu.Vectra da ise kalkış biraz yavaş.Araç az daha gaz istiyor.Sonra gücünü gösteriyor.Bayırda durunca kalkarken yarım debriyajda biraz zorluk çektim.Renoda az gaz verince hemen uçardı.Vectra da gaza biraz daha basmak gerekiyor.Ayarına alışmaya çalışıyorum.Ama Allah var başta kalkarken ağır ama sonra çok acayip şekilde hızlanıyor.SAğımda solumda araç kalmıyor hepsi geride kalıyor:D

Airbag lambası devamlı yanıyor.Servise gösterdik kablolardan kaynaklanıyormuş sorun oluşturmazmış.Biz de üstüne düşmedik.Süspansiyondan memnunum.Alt takım harika.Biraz da kullananlarla alakalı.Benden önceki adam zift yolun dışına çıkmamış alt takım ondan dolayı sağlam.Motorun sesi içeri girmiyor.Ayrıca ecotec motorun gücünü hissedebiliyorum.Yani bastı mı gaza gider olayı:)

Bunun dışında bir sorun yok.Gidişine sürüşüne karizmasına bakacak olursak muhteşem bir araç.Arabamı seviyorum.:good:

valla arkadaslar benim bu elektronik problemlerle basim derte ya, hele su ariza lambasi yokmu, insanin omrunu kisaltir valla...

Opel' in Müzik sistemlerine biraz daha önem vermesini isterdim...Yeni çıkan araçların çoğunda hala Kasetçalar var, kullanan kaldı mı bilemiyorum..Bir de kullanılan teypler çok vasat, Opel' e yakıştıramıyoum o teypleri..Başka da bi sorunum yok şükür...:good: :good: :good:

'' O kadar kusur kadı kızında da olur ''

2005 corsa 1.3cdti..torpido gözü aydınlatmasının olmaması çok kötü..sert geçen vitesler..

1 debriyaj a basınca kapı gıcırtısı gibi ses yapıo
2 konsoldaki ışıklar sönük yanıyo
bunlar dışında hiçbi şikayetim yok :)

Geri