Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1) Yeni Astranin torpido gozunde lamba yanmiyor.Lamba varmi yokmu ondan bile emin degilim. Yari mat plastikten lamba yeri var ama altinda ampul olup olmadigi bir merak konusu.]:mad: :mad:
2) Park ederken arka ve yan gorusler cok cok kotu. Park tronik taktiracagim; bunca yillik soforlukten sonra alay konusu olur diye taktirmiyorum.]:mad: :mad:
3) Tr de nasil bilmiyorum ama buraya gelen otomobillerin yol bilgisayarinin anlik benzin sarfiyati,100 km deki sarfiyati falan olan kisim aktif edilmeden geliyor. Birde onu aktif hale getirmek icin 100$ verdim. Arabanin parasi koymadi ama o yuz dolar koydu.]:mad: :mad:
4) Bildigim en dandik sis farlari Opelde. Sakin ola yagmurda calistirmayin, cam aninda catliyor ( GM kendide kabul ediyor, o yuzden 1 seferlik bedava degistiriyor):mad: :mad: :mad:
5) Silecek ve sinyal kollarina hala alisamadim. Ozellikle sinyaller ve arka silecek gicik ediyorlar....:mad: :mad: :mad:
6)Diger maddeler neysede,...... Abi adam bir bardaklik koymazmi ya !?!?!?:mad: :mad: :mad: Ivir ziviri, icecegi nereye sokacagimi sasiriyorum.... Yuh yani ! ]:mad: :mad: :mad:

Daha bir suru birseyler varda, yoruldum yazmaya..... :)
PS: Peki o zaman niye aldin diyen olursa hemen soyliyeyim, dis gorunusu cok hosuma gidiyor. Sirf dis gorunusu icin aldim :)

Opel' in Müzik sistemlerine biraz daha önem vermesini isterdim...Yeni çıkan araçların çoğunda hala Kasetçalar var, kullanan kaldı mı bilemiyorum..Bir de kullanılan teypler çok vasat, Opel' e yakıştıramıyoum o teypleri..Başka da bi sorunum yok şükür...:good: :good: :good:

'' O kadar kusur kadı kızında da olur ''
Nasil yani!?!?!?!? Benim bildigim mp3 lu cd 30 modelini kullaniyorlar. En azindan gordugum butun yeni araclarda var....

vectra c'deki karmaşık klima sistemini beğenmiyorum. klimayı açmak veya hava yönünü ayarlamak için gözü yoldan ayırmak gerekiyor.

eksiği bisürü.. cam gıcırtısı, koltuk gıcırtısı, egr valfi, eksik aydınlatma, cins cins servisler, alakasız merkez, pahalı parça.. 1 sene sonra reno megane alacam, gınaa gelmeye başladı.

opellerdeki en büyük sorun bence ABS de. çinki koltuklara birazcık kaba davranırsan zırt diye ABS lambası yanıyor. tabi bu durum yan hava yastıgına sahip araclar için .

direksiyon üzerindeki korna yeri eriyecek diye gözüne bakıyorum

dti 2003 corsa var bnde. 2003 model arabaya kaset çalar koymuşlar opel gibi bir firma nasıl bu kadar cimri olabilmiş anlamıyorum :)

Nasil yani!?!?!?!? Benim bildigim mp3 lu cd 30 modelini kullaniyorlar. En azindan gordugum butun yeni araclarda var....

Geçenlerde Ankara'nın büyük bayiilerinden birine gittim..Aracı yenileme durumum vardı...Ama Astra Classic' lerde Kaset çalar teyp gördüm..Yeni kasalarda senin de söylediğin gibi CD çalar vardır tabii ki...Zaten o an için beni ilgilendiren de Astra'nın Classic kasalarıydı..Ve Kızdım içten içe...Yakıştıramadım..Benim için müzik önemlidir.Hele bir de direksiyon başındaysam..Kocaman firma yani üç kuruşluk teyp için adını kötü andırmaya değer mi?Mantığı nedir bunun anlayamadım.Tamam benim arabam 2000 model onda da yok ama yeni araçlara yakışmıyor kaset çalar..Aslına bakarsan 2000 model ve üstü araçlarda CD çalar olması lazım...Diğer markaların aynı sınıf araçlarında durum nedir bilemiyorum...

Geri