Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu ne kadar şikayet böyle bu sorunlar hatta daha fazlası tüm otomobillerde var.ben renault megan vardı 2004 iç döşemedeki plastikler solmaya başlamıştı.arabayı yıkıyorsun tertemiz ediyorsun plastik aksamlar soluk renkli.içine çok ses alıyordu özellikle arka taraf bence opel mükemmel..........sonuçta altında rüzgar geçiyor her türlü problem olabilir.

direksiyon kutusu problemi
korna sesi
torpido tıkırtısı
cam tıkırtısı
direksiyon görüntüsü

COMBO nun içindeyken ve anahtar kontaktayken kilitleme yada açma sürücü kapısındaki kilitden yapılıyor ne kadar ilkel başka yolu var da ben mi bilmiyorum..

Ooo neki daha neler var neler insanı gıcık eden
Mesela benim sol sürücü camı cam açılıp bir daha kapatıldığı zaman eskimiş karyola gibi ses çıkartıyor.
Ufak tefek bir şeyler konabilecek ayrıntılar olmalıydı.
Sağ torpido gözündeki bardaklıları kullanabildim diyen arkadaşı alnının ortasından öperim.
Torpido gözünde soğuk hava üflemesi için olduğunu düşündüğüm delik bende bu sistem olmadığı için açık insan oraya bir plastik tapa yapar.
2001 yılındada Airbag sayısı 4 adetti.2006 yılına gelindi hala 4 adet NJoy versiyondan söz ediyorum.
Daha ne söyleyeyimki

o torpidonun içinde bahsettin şey ne işe yarıyo benimkinde sag sol işaretleri var sinyal gibi ama çözemedim sen biliyorsan söylersen sevinirim

yaz aylarında ön camlardan açılıp kapanıken gıcırtılar geliyo çok kötü sanırım fitiller genleşiyor sıcaktan !

soğuk havada mecbur kalorifer ısısı biraz yüksek oluyor eğer bide yağmur yağıyorsa way halime ön ve yan camı silmekten nefret ediyorum:
cam buğu gidericide aldım oda camı dalgalandırdı kullanmıyorum. arkadaşlar başka formül bilen varmı buğu önlemek için:)

opelde sıkıntı çok.. yalnız toyotanın daha rahat satıldığıda kesin.. sadece 99-2000 modellerinde satış sıkıntısı var. öncesi ve sonrası gidiyor valla..

ben kolçağın uzunluğu dışında bir yukarıda bahsedilen sorunların hiçbirini görmedim arabamda.

vectra

ufak tefek tıkırtılar falan sorun değil canı sağolsun aracımın :) ama araçta her şey elektronik cam suyuna varasıya içerden uyarı lambası var da bi FAR YÜKSEKLİK AYARI koymak bu kadar mı zormuş ona sinir oluyorum.

Geri