Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
omega ya bindiğim için söyleyecek laf yok.sadece fazla yakıyor.

yaz aylarında ön camlardan açılıp kapanıken gıcırtılar geliyo çok kötü sanırım fitiller genleşiyor sıcaktan !
Fitillerin içine az miktar, cama bulaşıp akmayacak kadar , WD40 sıkın , bir süre gıcırtısı geçecektir. Fitiller tozlanıp kuruyor o sebeple gıcırtı yapıyor.

...

Son düzenleme:
aynen yaa bugün gacur gucurr bende şikayetciyimm :D
Walla abi derdinden anlayan usta buldunmu gıcırtı falan kalmıyo:) yetkili serviste adama dedik bu neya dedik bizde eskiden şahin vardı onda bile böle ses yoktu dedik zaten bakıma girdiydi araç abi onuda hallederiz dedi şimdi araçta hiç bi ses yok walla :good: kışları amortisörlerden gart gurt sesler geliyodu onuda sordum kışın yağlanma olmadığı için ilk başlarda yaparmış usta öle dedi şimdi o kadar soğuklar olmadığı için o seste kalmadı:)
yani uzun lafın kısası biraz opeller titiz usta istiyo yani opelleri anlayan usta buldunmu canavar kesiliyo:)

Küçük eşya gözleri derim.Uzun yolculuklarda olmazsa olmaz bardak tutacağı.(astra)

1. ve 2.vites hızı düşükkk..ufak bi yokuşta bile çok benzin yakıoo:(

her opelde koltuk gıcırtısı var demeyin. omegalarda titreşim bile yok.
opellerde başka ne olsun diye sorarsanız.
omegaların herhangi bir eksiği yok.opellerin tek eksiği var doğru düzgün servisi yok. yada ben bulamadım. tabiki omega serisi hakkındaki düşüncem.

Geri