Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yeni astra mda beğenmediğim şeyler; aynaların görüş açısı dar bence. park ederken kaldırım taşını göremiyorsun. ve ön tavadan inen köşe çıtaları geniş ve çok eğik olduğu için ön çaprazdan gelen aracı fark edemezsiniz. ama her şeye rağmen harika araba

koltuk gıcırdısı ve sag camı yarıya kadar açınca tıkır tıkır ses geliyo bunları nasıl düzelticez

astra G kasada direksiyondaki korna düğmelirinin ve vites körüğünün çabuk yırtılması sık görülen bir olay :mad:
bide kapı kapanmadığı zaman ikaz ışığı yok :(

1)biraz daha güçlü bi ecotec motor 2.0 larda
2)otom.viteslerde 4 ileri olması
3)müzik sistemi biraz daha iyi olabilirdi(bazı şarkılarda çok iyi bass vuruo orjinal hoparlörlerde)
4)ön farların sararması(yöntemini buldum eskisi gibi bişe artık)
5)motor sesi biraz daha güzel olsa

ARKADAŞLAR BENCE EN ÖNEMLİSİ ARKADAN İTİŞLİ OPELLERİN OPSİYONEL OLMASI.DÜŞÜNSENİZE ARKADAN İTİŞLİ ASTRA GSİ.benim için konfor ikinci planda kalır.koltuk gıcırdaması beni pek etkilemez.

arkadaş ben arabamdan memnunun varsın koltuğu gıcırdasın ama az yaksın 99 astram var 1.6 16 valf arap şeyhi falan zannediyor beni emiyor benzini su gibi baskı balata değişti enjektör temizlendi ama 430 ykr yakıyor arkadaş benimkimi böyle sizinkilerde aynımı varmı bi fikri olan

Opelden memnunum, yanlız opel sattığı malın arkasında durmuyor, mesela bütün corsalarda direksiyon kutusu tıkırtı yapıyor, burçları taşlat 1 sene sonra yine yapıyor, bide hangi akla hizmetle elektronik direksiyon yapıyolarsa 3. seneden sonra o da malesef sapıtıyor ama kahretsin opelciyiz hastasıyız bırakamayız:)

Walla abi derdinden anlayan usta buldunmu gıcırtı falan kalmıyo:) yetkili serviste adama dedik bu neya dedik bizde eskiden şahin vardı onda bile böle ses yoktu dedik zaten bakıma girdiydi araç abi onuda hallederiz dedi şimdi araçta hiç bi ses yok walla :good: kışları amortisörlerden gart gurt sesler geliyodu onuda sordum kışın yağlanma olmadığı için ilk başlarda yaparmış usta öle dedi şimdi o kadar soğuklar olmadığı için o seste kalmadı:)
yani uzun lafın kısası biraz opeller titiz usta istiyo yani opelleri anlayan usta buldunmu canavar kesiliyo:)
koltuk gıcırtısı için ne yaptılar

Geri