Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oonderk' Alıntı:
slm arkadaslar
gerci kiminlekonussanız en iyisi kendi bindigi marka modelidir
laf kondurtmaz
ama
hep iyi guzel yanlarını soyluyoruz
ne kadar cok sevdigimizi belirtiyoruz da
opelin hosumuza gitmeyen yonleri neler
ya da surası soyle olsaydı, sunuda koysalardı dediginiz hic mi olmuyor
biraz bundan bahsetsek

Korna F-1 Formula Ferrari Kornası - Kırmızı renk 53,10 YTL Fiyatı
http://www.stebel.it/stebel/index2006.htm Bbu linkte var sesini dinleyebilirsiniz burdan.

Son düzenleme:
radayhan' Alıntı:
azonce sıkayet yazdım ama unttuklarımı powersamı dostumda dile getırmıs acayıphaklı adam yahu!dıreksıyondakı korna bastılan yerler yırtılıyor bu ne basıt lıktır anlamadım..bırde ozellıkle motor sogukken 2.vıtese gecırmek zor oluyo takılıyor..dıger vıteslerde sorun yok ama..motor ısınınca 2.de duzelıyor..mantıgı cozemedım servıs normal dıyor..hehehe:kop:

Ewet şunu bir düzelttirebilsem çok sevinicem.

Son düzenleme:
bence de astra G lerde kaput açık kaldığında içeriden hiç bir uyarı almamam bu lüks değil güvenlik Allah korusun 100 le giderken kaputun açılıp önünü kapatmasını düşünemiyorum bile
ayrıca sedan kasalarda arka camda silecek olmalıydı

vectra b kasanın kapılarının esnetilerek teyp veya arabayı çalmak için açılabilmesine gıcık oluyorum. yakın bir zamanda yaşadığım için bu sorunu çok soğudum arabadan. nasıl bir kapıdır ki 13 yaşında çocuk esnetiyor anlayamadım???

birde arka stop lambasını değiştirmekten gına geldi. o kadar kontrol ettirim şarj dinamosunu aküyü hiçbir sorun yok pas var ondan dediler yaptık yine patladı. ucuz bişey ama 2 haftada bir değiştirince sinir oluyorsunuz.

astra 2000 GL de arka camda silecek yok :( keşke olsa..Şükür başka sorunum yok çok memnunum:pon:

arka kapı döşemeleri deri olduğu halde belli bir süre sonra dışa doğru açılma yapıyor.valla benim arabada bir tek bu kusuru bulabildim.bırakın gıcırtıyı içeriye ses gelmiyor.biraz fazla büyük!:)

bence astra g de yol sesini fazla aldığını düşünüyorum..özellikle arka koltukta yolculuk ederken cok daha belli ses..
eski tipo bile bu kadar yol sesi almıyordu

Geri