Opel Insignia, A4, 320d ve Mondeo karşısında

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DarkMagic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisini seçerdiniz?

• insignia

Oy: 35 29.2%
  • a4

Oy: 41 34.2%
  • 320d

Oy: 43 35.8%
  • mondeo

Oy: 1 0.8%

• Kullanılan toplam oy
    120
türkiyede yasıyoruz o yuzden insignia neden dersenız bırıncısı parca artı bakımları bunlar a4 ıle bmw 320 cok pahalı ford a gelınce cok buyuk bı araba genıslık uzunluk acısından 1,6 motorla hantal kalıyo en az 2,0tdci olcak o zaman tadı cıkıyo o arabanın bıde sadece bmw nın motoru belırtılmıs otekı motor seceneklerı belırtılmemıs a4 bmw ve mondeo 2000 motor kabul edersek arabaları rahat kaldırmaları icin yıllık bide 1750 tl vergi veririz ınsıgnıayayı ıse 1,6 180hp alarak 800 tl vereriz o burdanda karlı oldugu ıcın ınsıgnıa

pardon ???

sınıfdaş değiller derken? neye göre? kime göre?
tüm dünyada kabul gören sınıflandırmayı kabul etmiyorum diyorsan anca öyle olur bu yorum...

pardon ???

sınıfdaş değiller derken? neye göre? kime göre?
tüm dünyada kabul gören sınıflandırmayı kabul etmiyorum diyorsan anca öyle olur bu yorum...

+1000

5 serisi'mi Genesis'mi deseler (yada 7 serisi-Genesis, artık Genesis hangi segmente giriyorsa?) o zaman premium farkı ortaya çıkar ama D segmentinde premium markaların diğer firmalardan bir üstünlüğü yokki..

Ford bu yıl Mondeo'nun kasasını yenilemedi aynı sınıfta araçlar bunların arasında kesinlikle İnsignia ama zaten araçların 0 km fiyatlarına baktığımızda Mondeo'nun 88 bin tl Passat'tın 103 bin tl fiyat olduğunu gördüm.En full modelleri.

320 d

Geri