opel insignia ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Anderian
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Anderian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,Biz opel insignia 1.6 T almayı düşünüyoruz. nasıl önerirmisiniz?

bundan önce opel astramız vardı. şuanda corsa var.

geçen günlerde mercedes viano 2.2 sattık. şimdi opel insignia ve bazı arabalara bakıyoruz.

opel insignia'ya sıcak bakıyoruz. yakıt tüketimi nasıl? bir çok yerde baktım. sizin görüşleriniz nelerdir?

Yakıtını düşünüyorsanız almayınız.

LPG uyumsuzlugu mevcut. "abi sorunsuz 300 bin oldu tik yok" diyen simsarla inanmayin.
Guclu bir D sinifi arac aldiginiz farkindaysaniz F/P urunudur ama yakiti dusunuyorsaniz 1,3 astra alin.

altımda 180 bg var diye red line gezerseniz 13 15 lt'ler muhtemelen. sakin kullanımda 9 10 lt arası yakar.
lpg işi sıkıntı değil . millet yağlamalı ballamalı sistemlerle uğraşacağına . çelik subap çakıp arabaya 1000 tl'ye atiker taktırsa maliyeti 2500 tl'yi geçmez. böylece herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanır.

eee ama 13 15 diyorsun ama öyle yazmıyor? biz mercedes viano 2.2 ile 450-500 kuruş yakıyordu. dizel.

Valla ben o tarz Bişey alacak olsam sedan Astra alırım.hem insigniadan daha ferah içi,hem insignia gibi yakışıklı.vergisi az olur dizel olur yakıtı da az olur.tam aile Arabası.aile babası olsam linea alacağıma baz model dizel Astra alır 1-2 opsiyon ekler bozulana kadar binerim.lpg falan uğraşılacak iş değil.

şehir içinde 9-10 litre hayal. benzinli turbosuz araçlar 10 litrenin üzerinde yakıyor ki 1.5 ton belki daha ağır bi araba bence fazla yakar. 14 litre yi minimum olarak baz alabilirsiniz.

9-10 litre yakacağını bilsem bir tanede ben alırım. Agresif kullanımlarda ise çok rahat 20 litrelere tırmanabilir.

yok daha neler.
insignia team var bakın bakalım kaç lt yakıyor.
20 lt kamyon yakmıyor ???
9 10 lt her türlü sakin kullanımda yakar... 1.4 t sakin kullanımda 7 -8 lt arası geziniyor ;)

yok daha neler.
insignia team var bakın bakalım kaç lt yakıyor.
20 lt kamyon yakmıyor ???
9 10 lt her türlü sakin kullanımda yakar... 1.4 t sakin kullanımda 7 -8 lt arası geziniyor ;)

şehir içi inanılmaz uslu kullandığımda dahi 10 litre yakıyorum ben insignianın 10 litre yakması çok zor... 20 yi görmez ama 13-15 arası temiz yakar.

Geri