OPEL LPG + 2 yıl garanti!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL OTOMOBİLLER ARTIK LANDIRENZO
SIRALI SİSTEM LPG DÖNÜŞÜM KİTLERİ İLE
GARANTİ KAPSAMINDA DA LPG KULLANABİLECEK…
GM 04.05.2009 Tarİhli bülten ile , Opel otomobillerde Landirenzo sıralı sistem lpg dönüşüm kitleri ile garanti kapsamındaki araçlarının lpg kullanabileceğini açıkladı.
LPG dönüsümü, müsterinin talebine göre, Astra 1.4 benzinli, Astra 1.6 benzinli, Corsa 1.2 benzinli, Corsa 1.4 benzinli, Meriva 1.6 benzinli, Zafira 1.6 ve diğer benzinli modellerinde yapılacak.
LPG dönüsümü çerçevesinde aracın 2 yıl sınırsız km. kapsaminda garantisi devam edecek. Bununla beraber, araca takilan LPG dönüsüm kitinin de 2 yil sınırsız km. veya 100.000 km garantisi olacak.

Opel için özel olarak üretilen GM garantili orijinal Landi Renzo marka GM LPG kiti içerisindeki üniteler; basınç düşürücü ve buharlaştırıcı regülatörlere, 3 bar nominal basınca ve 15 kw’den 40 kw’ye kadar motor gücüne sahip özel sensörlü enjektör düzeneğine, 6 bar basınca dayanıklı basınç ve ısı sensörlerine, kendinden kalibrasyonlu ECU kontrol ünitesine, 450 kpa çalışma basıncına sahip su sıcaklık sensörlerine, ölçülerinde kesilmiş orijinal enjektör hortumlarına, araca göre ayarlanmış tesisata ve bağlantı düzeneklerine sahip. GM garantili Landi Renzo marka GM LPG kiti uygulaması, LANDIRENZO LPG yetkili servislerinde gerçekleştiriliyor ve Opel müşterisi aracını bayiden teslim alıyor.

bu müthiş bi güzellik kullanıcı için... bu konuda emeği geçen herkeze teşekkürler...

bizden önce Almanya da Fabrika çıkışı LPG olayına geçti opel.benim gibi Anti-LPG ci bi insan için üzücü bi durum artık vw e kayma vakti geldi :p
adszxs.jpg

adszmz.jpg

http://www.opel.de/content/shop/cars/astra/product/engine/content.jsp?popup=quickconf&engine=KL7

Son düzenleme:
bende taktırcam ekimde sıralı sistem atiker yapcak bişi yok benzine para dayanmıyo :S

sevinen arkadaşların düşüncesine saygı duyuyorum,ama ben üzüldüm.lpg hoşuma gitmiyor.

ahaa ha taktırsanmı acaba Insignia ya :)

tüpsüz hayat olmaz

Bi de gümüş harflerle turbo yazısının yanına LPG yazdiriim, hatta LPG kısmını kırmızıya boyatayım :)

Landi Renzo yu kullanan bi opelci olarak, Opelin bu davranışını takdir ettim doğrusu :)

Geri