Opel Senator motor ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 0M42
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tork gayet iyi bence :D

Peki ortalama ne olur bu motorların fiyatı bir bilginiz varmı komple tesisat ve beyin ile birlikte alacağım ve şanzımanıda düşünüyorum ancak siz getrag 240 demişsiniz bu şanzımanın ne özelliği var ve karar kılarsak nereden buluruz hangi aracın şanzımanıdır bu ?

fiyat hakkında bir fikrim yok ancak 1500 tl yi geçiceğini sanmıyorum çnkü alıcısı pek yoktur meraklısı alır oda bu devirde zor artık insanlar uğraşmak istemiyor. Getrag 240 bu motorda kullanılan şanzımandır sağlamlık ve performans olarak gayet iyidir bence. O dönemdeki E30 3.20 E34 5.20 bmw lerde falan da kullanılmıştır, büyük sanayilerdeki böle eski araçlar için olan çıkmacılarda bulursunuz ama alırken opel için mi bmw içinmi olduğunu sorun çünkü debriyaj muhafazaları birbirine uyuyomu bilmiyorum. Şanzımanı bulmak motoru bulmaktan kolaydır :) bizim balkonda var 2.2i ama size yaramaz :)

Rıfat Demirkıranel- Mersin
cep 0532-2463362iş 0324-2342280
OTO Güven-Ankara

iş 0312-3545640
cep 0537-6732222
umarım reklam olmaz:). Bu numaraları arıyıp motor ve şanzımanı sorabilirsiniz size yardımcı olabileceklerini düşünüyorum

Sizin balkondakinin neyi var hayırdır çokmu kötü durumda rektifiye kaldırmazmı ? Numaralar için çok teşekkür ederim not ediyorum.

rektefiyelik bir durum yok ancak krank gerekiyo, yağ pompasında bi sorun var birde üst kapağın kontrol edilmesi gerekiyo. numaralar içinde rica ederim umarım yardımcı olurlar

Ben zaten bulabilirsem motoru hurda olarak rektifiyelik alacağım yeni baştan toplayarak sıfırlayacağım motoru peki sizde ayrıyetten beyin ile elektrik tesisatı falan varmı ? Aslında uygun görürseniz sizin motoru satın alabilirim krank ile yağ pompası bulunur sanıyorum ne dersiniz ?

Motorun kendi tesisatı duruyor ayrıyetten başka bir tesitat yok ama bizim aracın durumları karışık 2005 ten beri halan kullanmıyoruz vergi borcu birikti yani bizim motoru sizin kullanabilmeniz için önce bizim araçtaki kaydını sildirmek gerekir yani motorun faturalı olarak boşa çıkması gerekir ancak öle sizde sorunsuz bi şekilde ruhsata işletebilirsiniz. Ben yine babamla konuşurum ancak biraz zor bizim motoru size vermemiz herşeyi iyice araştırmak gerekki sonra ne sizin başınız ağrısın nede bizim :)

Geri