Opel Sitesindeyiz Ama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar opel sitesindeyiz ama ford marka otomatik bir araç alma düşüncesine iyiden iyiye kapıldım ama şanzumandan korkuyorum bir çok arkadaş aman ha otomatiğini alma demekte... siz arkadaşların bu konuda düşünceleri nelerdir? Arkadaşlar

sıfır mı alacaksınız? hangi modeli alacaksınız?
şu an ford klasik otomatik vites kutusu kullanıyor.sorunsuz ancak yakıt konusunda şehiriçinde 10 litre ortalaması var.
2.el alacaksanız asm olanlar var.onların da büyük çoğunluğu sorunlu olarak bilinir.

Vallahi o kadar özelliklerini bilmiyorum ama Stationwagon alacağım. Çünkü bana anca o iş yapar.

2.el alacaksınız sanırım.
ama model vs belirtmemişsiniz.en iyisi almayı düşündüğünüz araçlara ait ilan varsa buraya yazın değerlendirelim.

lpg kullanacaksanız yakıt sorun olmaz.
ama benzinli olarak kullanacaksanız bu araç şehiriçinde Ankara trafiğinde 10-12 litre yakıt harcar ki bu büyük rakam.
kullanılan vites kutusu ise teknik olarak sorunsuzdur.daha önceki sahiplerinin vermiş olabileceği hasarlar bilinmez tabi.
alım yapmadan önce 100 tl verip bir otokoç bayisine ekpertiz yaptırmanızı öneririm.

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. Bu otomatik vites işinin şakası olmadığı çok iyi biliyorum. O yüzden arkadaşlarında fikirleri benim için çok ama çok önemli çok kıymetli ve değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Nasıl yani 1.6 benzinli motor sırf otomatik vites diye 12 lt yakıtmı yakıyor? Ben motorumu öpiim başımın üstüne koyiim o zaman...

Ford araçların en büyük özelliklerinden biri çok yakması ama benim için yakıt değilde sağlam olacak dayanıklı rahat olması daha çok önemli ;) LPG sağ olsun ;)

Nasıl yani 1.6 benzinli motor sırf otomatik vites diye 12 lt yakıtmı yakıyor? Ben motorumu öpiim başımın üstüne koyiim o zaman...
:D hep 12 yakmıyordur.ama özellikle kışın ve sıkışık trafikte 10 litrenin altına inmiyor.

Geri