Opel Sitesindeyiz Ama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Nadir kardeşim yine bir opel bakınız derim. Yinede sizin tercihiniz benimki sadece temenni...

Aslında opel çok hoşuma gidiyor ama çok pahalı :)

Arkadaşlar bilmeyen arkadaşlarım vardır diye yazıyım dedim ben ortopedik engelli olduğum için arkadaşlarımın geneli de engelli :) o yüzden bazı arkadaşların sandalyesi vs oluyor iki sandalyeli arkadaş olsa işte yandık demektir :) O yüzden Stationwagon araçlara bakıyorum ama tabi opelim var opel bende tutku ama daha başka alternatiflerde aramaktayım.

fordun çok yakmasının nedeni eski tip ve 4 ileri şanzuman olmasıdır. Bence otomatik şanzumanlı bir araç alacaksanız en az 5 ileri olmasına dikkat edin. Hatırlatmak isterim ki ne kadar küçük dişli olursa o kadar az yakarsınız.

Opel sitesinde olmak için illede Opel kullanılacak diye bir kaide yokki abi istediğin arabayı al Opelim.net herkese açık bir yer :)

fordun çok yakmasının nedeni eski tip ve 4 ileri şanzuman olmasıdır. Bence otomatik şanzumanlı bir araç alacaksanız en az 5 ileri olmasına dikkat edin. Hatırlatmak isterim ki ne kadar küçük dişli olursa o kadar az yakarsınız.

Bu çok önemli bir nokta dişli olayı gerçekten aydınlatıcı oldu. benim araç 4 ileri bildim kadarı ile ...

Opel sitesinde olmak için illede Opel kullanılacak diye bir kaide yokki abi istediğin arabayı al Opelim.net herkese açık bir yer :)

Burada bir çok bilgiye ulaşmaktayım neticede değerli arkadaşların değerli tecrübeleri olacağı düşüncesi içinde bu başlı açtım tabi site opel sitesi olunca yanlış yapmayalım dedim. Ama opel araçlar benim için bir tutku olmuştur. İlk önce aracımı almadan anahtarlığını aldığım günler geldi aklıma :)

focuslar çok yakıyor...

ford focus 2004 colletion arkadaşımda var.manuel vites 1.6 lpg li olmasına rağmen aracın 26-30 krş ortalaması var.kullanımdan kullanıma fark var ama araç fazla yakıttan dolayı arkadaşım lpg taktırdı.11 litresi var bu arabanın bence otomatik olarak , hayırlısı olsun :)

Geri