opel tüm modeller için faydalı bilgiler

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu lınk bayagı bı eskı herhalde vectra b ıcın olanı elınde olan varsa bızahmet paylasırmı

link hatalı arkadaşım

yeni link alabilir miyim? 2000 model astra için opelin sitesinde kullanma klavuzu yok püf noktalar ve bilinmeyenleri çabuk öğrenmek için

No input file specified. bu yazı çıkıyor

şu linkten bakabilirsiniz diğer linkte arada sırada açılıyo bende

http://www.partsbase.org/opel/

alttaki linkten de ayrıca diğer marka araçlarıda görebilirsiniz tabi mevcut olanları:)

http://www.partsbase.org/

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni linkler ilk sayfaya eklenmiştir.

erden1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar 2002 elegance aldim bir hafta filan oldu bugun araci yikadim yol bilgisayarı bir ara far arzasi verdi ve devamli cam suyu arzasi veriyor sebep

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:41 ----------

Cam suyu arzasi veriyor nasil giderebilirim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensörü su kabının içinde ise kireçlenme yapmıştır sabi kalıyodur bakmak lazım..

murat esbeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni üyeyim 2 kez yazdım sorunumu oldumu bilmiyom, burayada yazayım dedim.
aracım 2005 opel astra essentia 1,4 benzinli, su yüzeyinde çok çok az yağımsı lekelnme var,yağ kapağında kremsi toprak rengi tortu var, egsozdan su damlıyo, en son kullanılan yağ gm 10- 40, 8000 km oldu, yağ kıvamı iyi, su eksiltme yok, kaynama yok, hararet olmadı, 1 hafta önce şehir dışında özel servisde su kabının kapağındaki kremsi tortuya bakarak conta yanması dediler, 700 km sonra kendi ustama gittim usta suyu boşalttı kabı çıkarıp temizledi kırmızı antifiriz koydu 15 - 20 dakika çalıştırıp bazı kontroller yaptı bi şey yok dedi, tadmin olmadı yetkili servise gittim mavi sıvı dolu cihaz ile test yaptılar sıvının renginin değişmediğini conta yakma olmadığını söylediler ayrıca mobil 0-30 yağ kullandıklarını yağın yanlış olduğunu söylediler, hala içim rahat değil lütfen yardım.. birde forum ile ilgli yardım..

brkçlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçların özelliklerini güncellemek için,
servisten herhangi bir program vs. atma uygulaması var mı?