opel Vectra B modifiye önerileri ve fiyat

MyLife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar forma yeni üye oldum.Benim B kasa vectra aracım var 1.6 16v aracımda modifiye yapmak istiyorum sizce neler yaptırmalıyım ve ne kadara maal olur örnegin bir spor yay taktırsam fiyat nedir hangı ürünleri tercih etmeliyim şimdiden çok teşekkürler...

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son aracıma 18 jant + yay setupı yaptım..Görüntü ve yol tutuşdan çok memnunum..Sizede tavsiye ederim..
Benim aldığım yay, vogtland marka 35/25mm alçaltıyor..sert bir yay değil,konforu aşırı düşürmüyor..370tl civarına geldi bana..
Eibachlar daha sert 500tl civarında ateş pahası hiç bulaşmadım,eibachlar zaten aşırı sertmiş..sizin beklentinize bağlı bu durum,eibach tavsiye ediyor herkes ben kullanmadım.
Ayrıca ben satıyorum jant ve yaylarımı hatta aracımıda koydum ilanını..Evlilikten dolayı nakit lazım :D
Neyse irmscher bagaj spoileri(düz model,oval ve ışıklı olanları değil),ön arka ekler ve yan maşpiyeler,mercek far+xenon,logosuz panjur(el yapımı daha hoş ve ucuz oluyor) bunlarla hem orijinalliği bozmadan hemde vectranın asaletine yakışmayacak şekle sokmadan tatlı bir modifiye yapabilirsiniz.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu vectra b ler için satılan yayların ön ve arka için ölçüleri farklı genelde.Aracın ön tarafı biraz yüksek duruyo arkaya göre acaba bu yüzden dolayımı ön tarafın yayı daha alçak? 35 / 25 acaba ne kadar düşürdü aracı resimleri mevcutmu ? internette red eagle diye bi marka var 50 / 40 mm düşürüyor fiyatıda 300 tl civarı acaba aracı nasıl gösterir

MyLife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim önerilerin için birde acaba vectra ya çıkartma,splash her neyse ismi reklamcılarda yaptırsam bazı planlar var aklımda ancak aracın ağırlıgını bozar mı sizce ? ön kaputtan arka tampona kadar kalın paralel beyaz şerit atsam mesela veya ön kaputun kabarık duran kısmına komple orayı alacak şekilde bişiyler yaptırsam sizce nasıl durur ?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra tarzı D sınıfı araçlara modifiye gitmiyor bence. araç zaten kendini gösteren oturaklı bir araç. eklemelere gerek yok. her ekleme orjinalitesini bozduğundan bence gereksiz. resimdeki vectra mükemmel duruyor. neden ? sıfır gibi bakımlı ve sade. aracınızı bu temizlikte turabiliyorsanız en güzel modifiye budur. yok tutamam diyorsanız modifiyeye daha uygun astra corsa gibi HB araç almanız gerekirdi.
VECTRA+B.jpg

MyLife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vazgeçtm zaten o tarz eklentilerden ama aklımda cam filmi çektirmek var ama polisler söktürür mü acaba hangı koyulukta kullanmak lazım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cam filminin yasal değil, o nedenle polis ceza yazarsa yapacak birşey yok :(.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üçüncü opelime biniyorum üçünde de film vardı. söförlük hayatımda üç defa polis durdurdu hiçbiride cama birşey demedi. iki çevirmeden sıkıntısız geçtim,birinde muayene zamanı 4 ay geçtiğinden ceza yedim. geceleri polis görünce hemen tepe lambasını açıyorum araç içi gözüküyor. zaten gece durduranlar da gbt yapıyorlar ceza ile pek işleri olmuyor.gece çok durdurulduk ama gündüz 3 defa durdurulmanın üçünde de filmlerden dolayı ceza yemedim.
bu arada film çektirme yasal değil biliyorum ama araç içindeki yakınlarımın rahat etmesi için gerekli bence. üç aracıma da ben film taktırmadım aldığımda üzerlerinde vardı ama aracımı değiştirdiğim zaman hemen camlarda film yoksa yapacağım ilk işlem film yaptırmak olur.
camlar zifiri karanlık olacak şekilde film yaptırılmadığı müddetçe sıkıntı olmaz. çok aşırı koyu filmler ceza alıyor.açık yada orta koyularda sıkıntı yok.

Wild_BLaCk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende kısaca fikrimi söylemek istiyorum cam filmi hakkında gümüş gri cdx aracıma en ince cam filmini çektirdim ama dışardan çok koyu içerisi görünmüyor.Arabanın döşeme rengi film konusunda çok önemli bende orjinal siyah deri var cam filmi en açık ton olmasına ragmen en koyu gibi duruyor dün trafik kontrolde durdurdular cam filmi var dediler insanflı birisiymiş ceza yazmadı dikkat et 154 tl cezası var dedi döşemeniz açık renk ise cam filmi sorun olmaz ama koyu ise yaptırmanızı tavsiye etmem

opel vectra b opc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra b'ye kıvamında bi modifiye çok tatlı oluyor;)bana kalırsa ilk önce jantlardan başla daha sonra 5,5mm spor yay on arka tampon yan maşpiyel angel eyes far işi tamamla..Şonuç harika birşey çıkacak. Aracın saç aksamıyla hiç oynamaya gerek yok çünkü kendi çizgileri ve kıvrımları harika.(tabi camfilmi hariç yaptırma başın çok ağrır:()...