Opel Zafira Kulubu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rifaz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
zafira 2006

selam hayırlı aksamlr bende nasip olur 2006 1.6 enjoy zafira 113binde benzinli fiyat 28.750 fikirlerinizi almak isterim

İyi Akşamlar uzun bi aradan sonra 2006 model opel zafira b 1.9 cdti otomatik 150 hp sahibi oldum ama büyük bir sorunum var ana yatak kol yatakta ses var ve değişmesi gerekiyor ama orjinal ana yatak kol yatak yok bulamadım 1.5 ay uğraştım konya'daki yetkili servis yatakların türkiye ye girişi olmadığını ve bu yataklarda renk kodunun olduğunu bu koda göre istenmesi gerektiğini ruhsattaki motor şase numarasından bile 6 degişik renk kodu gözüktüğünü söyediler ve işin içinden çıkamayınca resmen başlarında savdılar şimdi konuyla ilgili bilgisi olan ve türkiyenin neresinde olursa razıyım dürüst ve gerçek bir ustası olan bir opel servisi adresi verebilecek varmı zafiramı seviyorum ama resmen zafiradan soğuttular benim için çok degerli olacak yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.kalın sağlıcakla.

2006 model Opel Zafira Cosmo 1.6 Zavolli lpg kitli bir araca talip oldum.İlk sahibinden mavi renk,sunroof yok ve 83.000 km de ufak tefek çizikler mevcut tampon altlarında.Birkaç parçada boya var kapı-çamurluk gibi.Değişen ağır kaza bela yok.En son 29 a bırakıyor 28 e ısrar ettim ama uzlaşamadık henüz.Siz ne dersiniz ?

Biliyorum da :) ne yapayım şimdi alayım mı yoksa 28 e falan zorlayayım mı ?

Tüm forum arkadaşlarımızın mubarek ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olma-
sını diler esenlikler dilerim. HAYIRLI BAYRAMLAR.

arkadaşlar 2002 model zafira sol ön kelebek cam fiyatı hakkında bilgisi olan var mı sanırım camla oynanmış açılma var su alıyor ve 80km/s'ten sonra içeri çok fazla ses giriyor

arkadaslar buda benim zafira , bu zafira komple benden opc yapilmistir :D en sonunda bitti

0fq7.jpg

arkadaşlar 2002 model zafira sol ön kelebek cam fiyatı hakkında bilgisi olan var mı sanırım camla oynanmış açılma var su alıyor ve 80km/s'ten sonra içeri çok fazla ses giriyor

Bende ön kelebek camlarını yıkama sonrası bezle silerken alt bölgesinde biraz esneme oluyor,ama su veya ses problemi yok,oynanmışdan ziyade sanırım bunlar yapıştırıcısı salıyor,cam sağlam ise sanırım yenisini değiştirmeden yine bu sorunlaarını ortadan kaldırabilirler diye düşünüyorum.

Geri