opelime mimgaz taktırdım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patates
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende ilk zamanlar da çok fazla kafaya taktım gide gele yol ettim en sonunda bir kamyon küfür ettim daha da bıraktım lamba işini zaten bu yüzden bir daha LPG tövbe... az yakan hangi araç varsa alırım paşa paşa binerim olur biter.

Bende ilk zamanlar da çok fazla kafaya taktım gide gele yol ettim en sonunda bir kamyon küfür ettim daha da bıraktım lamba işini zaten bu yüzden bir daha LPG tövbe... az yakan hangi araç varsa alırım paşa paşa binerim olur biter.
opellerde az yakıyor abi bak lpg yi takdırdığımdan beridir yakıt konusu iyi benzinde 50 kuruş yakıyordu lpg de 25 30 kuruş arası aslında lpg eski araçlarda gerçekden iyi uyum sağlyor opelimi satıp şöyle iyi bir faça şahinmi alsam bağırta bağırta her adamdan küfür yiye yiye :D

Zaten o eski araçlar da enim ol benzinden daha iyi performans veriyor LPG adamlar uçak sürer gibi gidiyorlar LPG ile benim kendi kullandım araç mümkün değil ki bu araçların hızına yetişsin...

ne kadar yakıyor şaka maka çok yakıyormuş diye duyuyorum ama bilemiyorum

son izlenimlerim şu şekilde 100 liralık yakıt ile 500 km civarı yol şehir içi bu lpg de bir problem yaşamıyorum çok şükür yanlız birde kötü yada anlayamadığım yönlerini sormak isterm size

1 araçla biraz yüksek devirlerde ites atayım hız yapayım dediğim zaman neden se 3 bin devire kadar araç hızlanıyor 3 bin devirden sonra hızlanmıyor benzinde bu problem yok kesinlikle
2 arıza lambası sağolsun ışıksız bırakmıyor hep yanıyor :D neden acaba

arıza lambası yanıyor ama neden yanıyor ? arıza kodu lazım.

sonrasında yorum yapmak lazım

Geri