opelime mimgaz taktırdım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patates
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gıtmemesının nedenı ya aracına uygun olmayan daha ufak enjektor takılmıstır yada yanlıs yerden delme olabılır benım eskı aracımda vardı yanlıs yerden delmısler megerse kı aldgımda vardı gaz uzerınde duzelttrıler tum sorunlar gıttı enjektorlerıne bak neten arastr belkı 1.2 arac ıcın olandandır ondan gıtmıyodur..

Benim astra g aracimda tartarini Evo 9 kit var. performansından memnunum daha çok eşim kullanıyor. Kendi kullandigim araç dizel. Dizel araç bir başka hangi marka olursa olsun.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Benim astra g aracimda tartarini Evo 9 kit var. performansından memnunum daha çok eşim kullanıyor. Kendi kullandigim araç dizel. Dizel araç bir başka hangi marka olursa olsun.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Araç üzerinden inmeyen kişiler için bence de dizel gerisi sadece hikayeden ibaret.

yansın o zaman ben en fazla 2 kere giderim 2 dakikalık mesafede bana sanayi de en fazla iki defa giderim dediğim gibi dahada gitmem yanarsa da yansın araba işi psikolojik bir durum stresli çok takarsam içinden çıkamam yok oradan ses geliyor buradan ses geliyor ohoooo :D

Arıza ısıgının ampulunu sökün :D Kokten cozum :P :rakir::rakir:
merivada da gostergede uzun yakınca yanan mavı sımgenın ampulu patlamıs , ama arıza ısıgının patlamamıs , ne kadar dayanıklı bır ampul koydularsa :D Son care arızza lambasının ampulunu sokucem uzun yakınca yanan ampulun yerıne takıcam :D Bi taşla ıkı kuş...

güle güle kullanın

son izlenimlerim şöyle genel olarak bir problem yok arıza lambam hala yanıyor ama daha hala ayar yapıcak usta daha götürmedim lpg takıldığından beri fazlada yol yapmadım ortalama 1000 km civarı yanlız şunlar var mesela biraz seri gideyim yüksek devirde vites atayım diyorum benzinden pek farkı yok lpg nin ama 3 bin devirden sonra motor sadece bağırıyo hızlanmıyor anlayamadm ikincisi ise ilk zamanlarda sanki çok az yakıyor gibiydi bir ölçeyim dedim mesela ilk seferde az az yakıt aldım mesela 20 20 gibi 120 lirayla 455 km gittim sonra depoyu fulleyip shell den 100 liraya felan doldu 250 km felan gitti anlayamadım ustam ayarı en son yapıcak daha götürmedimde başlarım böyle işe yakarsa yani :D benzin de ne yakıyorsa lpgde onu yaktı son hali acaba sheelll bana kazıkmı attı anlamadım yoksa benim araçtamı sorun var neyse hayırlısı

not az az yakıt aldığımda yarı yarıya petrol ofisinden aldım
fullediğimde ise shellden sadece ve bu kullanımların hepsi istanbul trafiğinde kullanıldı

Ya bu yakıt değerini tutturmak çok zor. Bende çok taktı idim değerlere ama artık koyuyorum LPG basıyorum gaza şunu biliyorum ki kara Belma benzinde en az 70 krş yakıyor :D

Ya bu yakıt değerini tutturmak çok zor. Bende çok taktı idim değerlere ama artık koyuyorum LPG basıyorum gaza şunu biliyorum ki kara Belma benzinde en az 70 krş yakıyor :D

valla abi benzinde 70 kuruş yakıyorsa :D neyse
ama bebim lpg değerleri birhayli yüksek 100 lirayla 250 km gitsem ortalama 450 500 kuruş demek benzinde de aynı yakıyor zetn :D

valla abi benzinde 70 kuruş yakıyorsa :D neyse
ama bebim lpg değerleri birhayli yüksek 100 lirayla 250 km gitsem ortalama 450 500 kuruş demek benzinde de aynı yakıyor zetn :D

O zaman senin aracın ayarında filan bir sorun var demektir. Benim aracım çok yakar ama şehir içi 40 şehirler arası ise 30 krş yakıyor daha aşağı düşmüyor zaten. Bende saldım çayıra gitti yere kadar dedim ;)

O zaman senin aracın ayarında filan bir sorun var demektir. Benim aracım çok yakar ama şehir içi 40 şehirler arası ise 30 krş yakıyor daha aşağı düşmüyor zaten. Bende saldım çayıra gitti yere kadar dedim ;)

gerçi daha ayara götürmedim arıza lambamda yanıyor bu ilk ayar olucak işte hayırlısı

Geri