opelinizden memnun musunuz?

opel aracınızdan memnun musunuz?

• memnunum

Oy: 165 83.3%
  • memnun değilim

Oy: 33 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .

ibrahim_delibas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracımdam çok memnunum arkadaşlar genel bakm masrafları haricinde extradan bi masraf açtığı yok 210 binde araç.. 20 milyara sıfır cilio satılıyo gidin bi bakın 97-98 vectraya da bi bakın iç mekan kalitesi yol tutuş güvenlik konfor hangisini tercih edersiniz... Gülü Seven Dikeninne katlanır.

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARACIMDAN COK MEMNUNUM.YOL TUTUSU,KALİTELİ İŞCİLİĞİ,AĞIRBAŞLI GÖRÜNÜMÜ VE DİĞER ARACLARA GÖRE STANDART ÖZELLİKLERİNİN FAZLALIGI BANA KEYİF VERİYOR
best2qu3.jpg

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memnun değilim ama şimdilik kullanmak zorundayım.

eraynaim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.istanbulcv.com
Arkadaşlar bende çok memnunum astramdan ama görüyorum ki herkesin sorunu yakıt, ya benim arabam benzinli wagon ve otomotik olmasına rağmen 9,4 ile 9,7 şehiriçi - 8,0 ile 8,6 şehirlerarası yakıyor çok mu ki bence makul...

jazzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi ara acaba Astra G aracımı satsammı diye bi düşence geçti aklımdan o gece rüyama girmiş; satmışım İşyerindekiler tank gibi araba satılırmı delirdinmi sen diye dalga geçiyolardı..kan ter içinde uyandım kolay kolay satmam gavur kızımı....

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabam ufaaaaaakkk :( Neden 2002-4 1.6 vectra almadım diye kızıp duruyorum kendime. Bayanlar seviyor ama ben memnun değilim minik bir arabaya biniyor olmaktan. He avantajı yok mu? Park problemini kökünden çözmesi yegane avantajı. Ah bide şöyle 2. araba olarak bir sedan araba alabilseydim o zaman corsamı yıllarca kullanırıdm. Zevkine oyuncak gibi modifiye eder dururdum.

mrdag01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
o kadar da dikkatli kullandım ama , Şu direksiyon pompası arızası olmasa çok memnundum. Artık bilmiyorum. O kadar da dikkat ettim ama malesefff olan oldu. Ayrıca içeriye lastik sesi alıyor.

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel dedin mi durmak lazım parça fiyatları pahalı olabilir ama kolay arıza yapan bi araç deyil ki çoooook memnunum hayat ta başka marka araç almam ya opel yada hiç bi şey

asa1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeller fazla yakıyor nedeni ise ayağını kontrol edememen araba resmen bas bas diyor tabi benzinler gidiyor