Opel'inizi satarsanız...

İnsignia falan alacaksan bence uğraşma 1.6 CDTi ile direk 1.6 170 hp İnsignia al derim rampaların ustası virajların hastası ol.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam nadir abi, ben ayarladım sana arabayı :D

monster-truck-feature-at-yapshow-3.jpg

Bunun yakıtını bir yere koydum da tekerini nereden alacağım? :D Petlas satar mı hehehehehehehe

İnsignia falan alacaksan bence uğraşma 1.6 CDTi ile direk 1.6 170 hp İnsignia al derim rampaların ustası virajların hastası ol.

Söylediğin gayet güzel Doğukan ama dizel demek tork demek...Bu motor; ort yakıt tüketimi ve performansıyla kısaca verimliliğiyle en iyi opel motoru olacak...
Zaten aldığım gibi chipleyeceğim... 136 hp den 160-170 hp arası olacak..Torku da standart olarak 350...Chipten sonra 400 nm tork a varır... 6 ileri manuel..Harika :rakir:

:D:D Nadir abi bununla anayolda düşünemiyorum canını sıkan birisimi var çiğne geç yolu ortala korkudan korna çalan bile olmaz :D ışıklarda laf atana buyur bir şeymi var diye sorsan maşallah güzel kamyonet der geçer. Birde arkasına yakalarsan sobele yazarız :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:24 ----------

Söylediğin gayet güzel Doğukan ama dizel demek tork demek...Bu motor; ort yakıt tüketimi ve performansıyla kısaca verimliliğiyle en iyi opel motoru olacak...
Zaten aldığım gibi chipleyeceğim... 136 hp den 160-170 hp arası olacak..Torku da standart olarak 350...Chipten sonra 400 nm tork a varır... 6 ileri manuel..Harika :rakir:

Oo 400 tork falanmı iştahım kabardı ağzımın suyu aktı vallahi o zaman kesin dizel al :D Bende bir Bmw hayali kuruyorum 5.30 i yada 530d hangini alsamki bilemedim dizel olan 500 tork'a sahip ama dizel başa bela. 5.30 i alıp Prins bir lpg birde maşallah takacam yeter :D Benimkide 247 hp 315 tork oluyor.

Bizim burada Türker Ulslararası Taşımacılık şirketi nin İstasyonu var..Genel Müdürü kendisine tırla yurt dışından beyaz renkli BMW 530 xdı getirdi ama e39 lardan...Araç sıfır...2000 model..Fabrikada kalmış, 2000 model ama 2005 te bu adam kullanmaya başladı...Daha önce de 96-97 model 528 vardı...Ondaki hastalıktı...Sonra hammann body kit almıştı..Son 3-4 senedir görmüyorum ama kendisini...Belki işi bırakmıştır ya da coğrafya değiştirmiştir...Fakat süperdi araç Doğukan..

E39 süperdir ama benim hedefler büyük ya almışken E60 kasa alayım diyorum M Paket olucak karpuz jant 4 çıkış egzoz :) plakayı bile alırsam 07 BMV yapıcam o derece :D

E39dan sonraki bmwler tasarımcı değiştiğinden 90ların bmw kimliğini kaybetti gibi bir yazı okumuştum. Hani şu mafya kasa mercedeslerin son mercedesler olduğu gibi bir durum sanırım.

Bence Merso'ların alayı müthiş.
Hele ki bu fotoda son kasa yok, o da olsa yanardı buralar :D

8E0F915949F945DF9A0364A50ED7ECB8.jpg

Geri