Opel'inizi satarsanız...

Nadir Abi sen yapma bari :)

Yetiyi kullanan değil de sevenin tomografi çektirmesi gerektiğini düşünüyorum :D
Ben size yetiyi özetleyeyim; Lada Niva dan bozma düdük makarnası...

Nissan Juke'dan güzel duruyor :D yarın hastaneye tomografi çektirmeye giderim. :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nadir Abi sen yapma bari :)

Yetiyi kullanan değil de sevenin tomografi çektirmesi gerektiğini düşünüyorum :D
Ben size yetiyi özetleyeyim; Lada Niva dan bozma düdük makarnası...

Duruşu filan fena yaw. Özellikle benim ilgili altının yüksek olması çok çekiyor. Malum balık tutmayı seviyorum. Balığa filan gidince altı yere yakın aracın resmen anası belleniyor :D

Bunun da baya altı yüksek. Dağa taşa vur beni kara Nadir der bir havası var :D

Bak hele, Doğukan kardeşime bak Doğukan, Doğukan Kardeşime :D tabi ben de kişisel yorumda bulundum, sevene sevmeyene aynıyım..

Nadir Abi, sende karakter, otorite var...Racon adamısın..Ne işin olur ''35 yaşındaki insan kaynaklarından pınar hanım aracı''na :D Sana mitsubishi pajero gider ;)

Ya orası öyle kardeşim bize gitmez ama o kadar kötümü duruyor yoksa ben Polyannamı oldum acaba :D Nadir abi bencede Mitsubishi Pajero ve L200 varya tam senlik ben bile alabilirimde muayneyle uğraşamam :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:04 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:00 ----------

Ayrıca Serdar kardeşim yemin ediyorum Vectra C'yide hiç sevmedim eskiden senin arabayı görünce fikirlerim değişti ya Maşallah Maşallah Maşallah sen mesaj atınca direk profil resmine bakıyorum. Belki Nadir Abi mod ederek Yetiyi sevdirebilir :D

Vallahi arkadaşlar ben alacağım araçta ÖTV ödemiyorum. Muafım yani. Bu yüzden 1.6 cc kadar hakkım var. Bu yüzden 60 000-65000 TL araçlara bakınıyorum genelde.

Nadir abi aklıma gece gece çılgın bir fikir geldi :D Diyorum ki sen arabayı değişeceğine arabayı toplasak 20.000-25.000 liraya Türkiyede tek bir Astra olur turbo bile takarız. ???

Tamam nadir abi, ben ayarladım sana arabayı :D

monster-truck-feature-at-yapshow-3.jpg

Eyvallah Doğukan, elden geldiğince nakit yettiğince yapmaya çalıştık :) 1.6 cdti gelene kadar devam... Geldikten sonra da cosmo ama ya astra j sedan ya da insignia sedana kasacağım :rakir:

Geri