opelinizi satsanız ne alırsınız???

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet başlıktanda anlaşılacagı üzere siz olsanız opelinizi satsanız ne marka ve model araç alırdınız???tabi abartıya kaçmamak şartıyla...imkanlar dahilinde gerçekci düşünmek şartıyla...

benim opelime müşteri var fakat alacak araba bulamadığım için satamıyorum...:confused:opel vectra benim hastası olduğum bir araba çünkü...şuanda da bu aracı satsam imkanlarım 30.000 tlye kadar maksimum ve o fiyata hem geniş olsun,hem performanslı olsun...bir araç bulamıyorum....:)varsa önerileriniz düşüneyim...hem benim içinde iyi olur...

astra g edi. aracm var en fulu su anda ama zar zor aldım borc harc yaparak sımdı satarsam yerıne sanrufflı bır astra h alırım sanırım :)

ibrahim bey benim 30 liraya kadar imkanım olsa hiç düşünmeden eski aracıma dönerdim. 2004 model accord. 2,4 200 bg canavar ş.içi rtüketimi 13,7 lt yani vectradan bir farkı yok eğer 1,6 gibi b yaksın derseniz 2,0 exucutive modeli de mükemmeldir. bahsettiğiniz hız konfor genişlik de fazlasıyla var...ha bir de sorunsuzluk :)

Bazen biraz daha düşük model olsun ama D segment olsun diye düşünüp almak istediğim araçlar oluyor, mesela İnsignia, Saab, Hyundai Sonata, Honda Accord, Volvo gibi araçlar.
Ancak gerçekci olmak gerekirse H kasayı satarsam yine Astradan devvam ederim heralde.
J kasa dizel tercihim olur.

reno 12(1988-1991)

lada(1991-1993)

ford taunus(1993-1994)

dogan slx (1996-1998)

vosvos1303 s(1998-2000)

vectra A-(2000-2010)

hyundai accent crdi(2010-2011)

vectra 2.0 cdx (2011-............)

satmam kardeş alacak araba yok (18-22 bin aralığında) :bir:

valla şu an 2005 astra h kullanıyorum dizel ve panaromik...o aile arabası olarak kalıcak kısmetse mayıs ayında düğün olayı var ondan sonra kendime corsa D 1,4 otomatik istiyorum eş durumundan dolayı :)

Araba için 30.000 TL'lik bir bütçem olsaydı 2. el temiz VW grubu (Passat-Jetta veya Golf olabilir) veya Mercedes E200 bir aracı tercih ederdim.

volvo falan düşünenler opelden sonra sağlam sanmayın :D motor sesi deli gibi içerde :D

Geri