Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Merhaba, Adım alper
yaklaşık 6 aydır astra 1.6 sport manuel - safir siyah kullanıyorum çok memnunum.
Ortalama yakıt 9.1 de, araca lpg taktırıp tassarruf yapma veya taktırmadan arabanın orjinalliğini bozmama fikirleri arasında sürüklenirken sitenizi buldum.
Çok da beğendim, her türlü bilgiyi zevkle okuyorum. İnşallah ankaradaki astracılarla tanışma fırsatı da bulurum.

alpromethe link' Alıntı:
Merhaba, Adım alper
yaklaşık 6 aydır astra 1.6 sport manuel - safir siyah kullanıyorum çok memnunum.
Ortalama yakıt 9.1 de, araca lpg taktırıp tassarruf yapma veya taktırmadan arabanın orjinalliğini bozmama fikirleri arasında sürüklenirken sitenizi buldum.
Çok da beğendim, her türlü bilgiyi zevkle okuyorum. İnşallah ankaradaki astracılarla tanışma fırsatı da bulurum.

foruma hoş geldiniz.

serhattan link' Alıntı:
Merhabalar adım Serhat Ankara' da yaşıyorum 1.4 T Kırmızıya sahibim .Alalı 25 gün oldu. Arabamdan çok memnunum
hoşgeldiniz serhat bey
aracınız hayırlı uğurlu olsun, kırmızı renk seçimi güzel albenisi olan bir renk :)

alpromethe link' Alıntı:
Merhaba, Adım alper

hoşgeldiniz sn. Alper bey
site hakkındaki görüşleriniz için teşekkürler
keyifli forumlar diliyorum :)

arkadaşlar hoşgeldiniz foruma

[/quote]
hoşgeldiniz serhat bey
aracınız hayırlı uğurlu olsun, kırmızı renk seçimi güzel albenisi olan bir renk :)
[/quote]

Sağolun Hakan Bey yalnız bu akşam arabamı çizmişler işten geldiğimde çocuklar ve anneleri parkın yanında oynuyordu hemen başka yere çektim ama sonradan farkettim sol arka tarafta 1 karış genişliğin deki bölgede derin olmayan çizikler var  :( madd madd Sanırım pasta cila ile gidecek

geçmiş olsun nazar sanırım
derin değil ise pasta cila ile giderilir

Merhaba ben Mutlu,

İstanbul Bahçeşehir de yaşıyorum.Geçen ay 1.3 dizel sport siparişi verdim.Hayırlısıysa haftaya aracı teslim alacağım.
Dün sitenizi astraları incelerken buldum ve çok beğendim.Sizleri tebrik ederim.Zevkle takip edeceğimi söyleyebilirim.Saygılar...

ronny link' Alıntı:
Merhaba ben Mutlu,
İstanbul Bahçeşehir de yaşıyorum.Geçen ay 1.3 dizel sport siparişi verdim.Hayırlısıysa haftaya aracı teslim alacağım.
Dün sitenizi astraları incelerken buldum ve çok beğendim.Sizleri tebrik ederim.Zevkle takip edeceğimi söyleyebilirim.Saygılar...

Hoşgeldiniz Mutlu bey
Aracınız hayırlı olsun
keyifli forumlar diliyorum..

Hoşgeldiniz Mutlu Bey, umarım forumda kalıcı olursunuz. Aracınızda şimdiden hayırlı olsun :)

Geri