Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Merhaba Arkadaşlar,

Bende forum'a yeni üye oldum, direk Opel Odak'dan Tarık bey yönlendirdi bu siteye :)
15 gün önce 1.4T AS Sport aldım, İstanbul'da yaşıyorum, 26 yaşındayım.
Forumu içerik ve kullanıcıları açısından beğendim, emeği geçen herkese teşekkür edeyim bu vesileyle.

Güzel, kazasız belasız günlerde iyi konular üzerine yazışmak dileğiyle...
Tekrar Merhaba :)

oferunsal link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Bende forum'a yeni üye oldum, direk Opel Odak'dan Tarık bey yönlendirdi bu siteye :)
Forumu içerik ve kullanıcıları açısından beğendim, emeği geçen herkese teşekkür edeyim bu vesileyle.

welllcommee, Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Gerçi henüz çok yeni ama yinede aracınızın yakıt tüketimini, şehir içi mi şehir dışımı kullandığınızı paylaşabilrmsnz? İsterseniz özelden pm de atabilrsnz? Şimdiden teşekkürler.

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=oferunsal link=topic=2.msg36773#msg36773 date=1308145844]
Merhaba Arkadaşlar,

welllcommee, Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Gerçi henüz çok yeni ama yinede aracınızın yakıt tüketimini, şehir içi mi şehir dışımı kullandığınızı paylaşabilrmsnz? İsterseniz özelden pm de atabilrsnz? şimdiden teşekkürler.
[/quote]

Teşekkür ederim.
%10 şehirdışı + %90 şehiriçi  11,4lt şuan :)
sanırım 650KM civarındayım.

hoşgeldiniz sn. oferunsal
aracınız hayırlı uğurlu olsun
kazasız belasız sürüşler diliyorum

Anladım, ileride manuel den illallah der otomatik almayı düşünürm diye active selectlerin yakıt tüketimini öğrenmek istiyorum o yüzden sordum   ;D

Herkese Merhaba. Ben Emre. Kastamonu'da yaşıyorum. Yaşım 35. Kendi işyerim var. Üç gün önce Astra 1.6T Cosmo sahibi oldum. Tesadüf eseri siteyi buldum ve çok beğendim. Gerçekten hem sıcak hem de dolu bir forum olmuş. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Umarım uzun süreler sağlıkla ve sorunlardan uzak olarak paylaşımlarda bulunuruz. Görüşmek üzere... :)

Hoşgeldiniz Emre bey  welllcommee
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler diliyorum
Keyifli ve bol paylaşımlı forumlar diliyorum

merhabalar ,
Bursa' da yaşıyorum. 1.4  140 hp manuel stil paket teknik gri aracımı aksilik olmazsa cumartesi alacağım . yarın plaka işlemlerim hallolacak. ben de heyecanla bekliyorum.
Bu arada forumdaki ilk mesajımı yazıyorum. Ayrıca forumu çok başarılı buldum...
herkeze bol keyifli , mutlu , sorunsuz , kazasız-belasız günler diliyorum :)

hoşgeldiniz sn. uysalm
az kalmış aracınıza kavuşmanıza, heyecanla bekliyorsunuzdur şimdi :)

eketen link' Alıntı:
Herkese Merhaba. Ben Emre. Kastamonu'da yaşıyorum. Yaşım 35. Kendi işyerim var. ֜ç gün önce Astra 1.6T Cosmo sahibi oldum. Tesadüf eseri siteyi buldum ve çok beğendim. Gerçekten hem sıcak hem de dolu bir forum olmuş. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Umarım uzun süreler sağlıkla ve sorunlardan uzak olarak paylaşımlarda bulunuruz. Görüşmek üzere... :)
Aracınız hayırlı olsun emre bey, güle güle kullanın.

uysalm link' Alıntı:
merhabalar ,
Bursa' da yaşıyorum. 1.4  140 hp manuel stil paket teknik gri aracımı aksilik olmazsa cumartesi alacağım . yarın plaka işlemlerim hallolacak. ben de heyecanla bekliyorum.
Bu arada forumdaki ilk mesajımı yazıyorum. Ayrıca forumu çok başarılı buldum...
herkeze bol keyifli , mutlu , sorunsuz , kazasız-belasız günler diliyorum :)

Sanırım forumumuzdaki ilk stil paket sahibi olacaksınız :), aracınız hayırlı olsun, tez vakit kavuşursunuz umarım :)

Geri