orjinal teybe tesisat

• Konuyu başlatan mlh_brs
  • Başlangıç tarihi
M

mlh_brs

Bilgi Girilmemiş
arkadaslar herkese slmlar öncelkle ... arkadaslar ben yeni bi opel astra yeni kasa aldım arabama tesisat yaptrcam fakat cd çalarımı değiştirmek istemiorm bana sorun yaratırmı bazı kişiler ii bağlanmassa beyini yakar falan dediler doğrumudur ...?

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru olabilir...aslında tahminimce amfili olacağından saorun çıkarmayabilir ama dedikleri gibi bağlantı işi...

konuyu güncel tutalım anlayan arkadaşlarda yardımcı olurlar...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle hiçbir problem çıkmaz. beyinle alakası yok orjinal teybe tesisat kurmanın. sonuçta orjinal teypten alacağınız sadece ses çıkışı.ne yük bindirceksiniz ne de başka bişey. yük binse bile en fazla sadece teybin ses çıkışını yakarsın. bu kdr.

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç Bir Sikinti Olmaz Bende 2006 Astra 2004 Vectra Var Her Ikisininde Orjinal Teyplerine Tesisat Bağladim Mükemmel Ses Aliyorum Astranin Verimi Vectra Dan Iii

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak bir şase durumunda aküe taktıgı sigortanda sorun felan da varsa arabanın sigortaları atar buda beyni yakmaz ama bellide olmaz yani bence cok kalite bi sistem yapmıcaksan elleme orjinal sistemi güzel

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal teybi pek bozmadan sadece orjinal kolonları değiştirip,daha kaliteli kolonlar takmak ve bunları kaldırabilecek güzel bir amfi bağlamak, zaten bunları kaldıracak amfiler öyle çok büyük değil. en güzel tesisat bu. abartmayı sevmeyen bir tip olduğum için bence en güzel tesisat bu. ki astra hb de bunu bizim sitedeki tesisatçı çok yaptı ve inanın çok tatminkar bir ses veriyor. fiyat 800 ytl gibiydi en son

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeş hiçbir problem olmaz bildiğim kadarıyla orj. teyip de sinyal çıkışı yoktur. onun için teyip hoparlör çıkışlarını sinyale çeviren yani teyip çıkışlarına hiç yük bindirmeden amfini kontrolünü sağlayan parçalar var fiyatlarıda makul ben 10ytl ye almıştım... tavsiye ederim

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeş hiçbir problem olmaz bildiğim kadarıyla orj. teyip de sinyal çıkışı yoktur. onun için teyip hoparlör çıkışlarını sinyale çeviren yani teyip çıkışlarına hiç yük bindirmeden amfini kontrolünü sağlayan parçalar var fiyatlarıda makul ben 10ytl ye almıştım... tavsiye ederim

Arkadaşın bahsettiği orjinal teyp için amfi çıkışı sağlayan aparat.senin hiçbirşey yapmana gerek yok.tesisatcın amfiyi bağlarken zaten takacak onu teybin arkasına.Ayrıca orjinal teyple bende tesisat kullanıyorum hiçbir sorun yok

ihyaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teyp ne derece etkili bi bilsem. bende 2. teyp i taktırmam ama hic ornek yok ki onumde