Ortada kaldım görüşler sizin...

hangisi mantıklı sizce...

• vectra 100.yıl

Oy: 6 12.8%
  • vectra 2.0 cdx

Oy: 18 38.3%
  • vectra b gt

Oy: 13 27.7%
  • diğer markalar mı

Oy: 10 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    47

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze merhabalar saygılar sizlerden bir konu hakkında yardım istiyecem ilk defa böyle ortada kaldım konuya gelmek istiyorum
askerden geleli yaklasık 8-9 ay oluyor psikolojim yeni kendi kendine geldi (çukurca yaptım askerligi hayatımı kaydırdı ) arkadaslar sagolsun babam ben askerdeyken 98 model 1.4 palio almış geldigimde anahtarı filan verdi araca şimdi ben biniyorum daha önce dedigim gibi kendime yeni geldim :) şimdi bir arac almayı düşünüyorum aklıma honda cıvıc sı geldi e46 3.20 geldi ama yine gönlüm tekrardan opel dedi opel vectrayı az cok tanıdıgım için opel diyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim yaklasık elimde 20 bin tl kadar ile araba almak istiyorum 20bini gecmek istemiyorum

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı bir ankette hemen hemen gt ile cx basabas gitmiş yeniden bilgi almak istiyrum aracı aldıgım zaman gücünü yükseltmek isterim

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun diyorum :) Darısı bana inş.

Konuya gelirsek bence opel vectra iyi bir seçim , honda civic , bmw bunlar parça konusunda sıkıntı yaşatan araçlar bence hiç bulaşma , opelin parça ve servis konusu daha oturmuş vaziyette , ha birde işin ekonomik boyutu var ki bence en önemliside bu , vectra daha bir ağır basıyor bu konuda

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer markaları seçtim şıkların düzeninden dolayı, şahsi görüşüm marka fark etmeksizin yeni ve güncel olsun sınıfı ne olursa olsun, sanırım 3 şıktaki araçların hepsi 10 yaş ve üstü...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yürüsün gerisi önemli değil derseniz Civic Sİ hem motor hem kaporta parçaları olarak uygun ama ne konfor nede güvenlik aramayın.. GT vectra temiz olursa çok hoşuma gidiyor :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yürüsün gerisi önemli değil derseniz Civic Sİ hem motor hem kaporta parçaları olarak uygun ama ne konfor nede güvenlik aramayın.. GT vectra temiz olursa çok hoşuma gidiyor :)

bende GT düşünüyorum ama cdx daha özellikli gibi geldi :) ama kullandıgım aracın suunrofu manuel vites birazda hp olmasını isterim bu özelliklerde GT var bence GT alıyım :) artan paraylada birseyler yapabilirim ekzantrik filan

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam bu araçların hepsinden uzak dururdum. 1.5 dizel magane 2 leri değerlendirirdim. günümüz yakıt fiyatları ile kullanıcılar otomobillerine değil otomobiller kullanıcılarına biniyor : )))) 1.5 dizel iyi fikir gibi ancak mesajlarınızda 0-100 değerlerinden bahsetmişsiniz bu konuda hayal kırıklığına uğratır. yaklaşık olarak 18 saniye.

Bir diğer tercih eğer yanlız siz kullanıcaksanız ve 20.000 limitinizin biraz üzerine çıkarsanız. astra gtc ben kullanıyorum memnunum tavsiye ederim bu gün internetten fiyatlarına baktım çok düşmüş canım sıkıldı.24.000 gibi fena sayılmayacak bir araba bulabilirsiniz 10 yaşını geçmemiş sorun riski çok daha düşük.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam bu araçların hepsinden uzak dururdum. 1.5 dizel magane 2 leri değerlendirirdim. günümüz yakıt fiyatları ile kullanıcılar otomobillerine değil otomobiller kullanıcılarına biniyor : )))) 1.5 dizel iyi fikir gibi ancak mesajlarınızda 0-100 değerlerinden bahsetmişsiniz bu konuda hayal kırıklığına uğratır. yaklaşık olarak 18 saniye.

Bir diğer tercih eğer yanlız siz kullanıcaksanız ve 20.000 limitinizin biraz üzerine çıkarsanız. astra gtc ben kullanıyorum memnunum tavsiye ederim bu gün internetten fiyatlarına baktım çok düşmüş canım sıkıldı.24.000 gibi fena sayılmayacak bir araba bulabilirsiniz 10 yaşını geçmemiş sorun riski çok daha düşük.

megan kullandım güzel araba ama benim basıma dizelden bir olay geldigi için 2. ele güvenemiyorum limitim 20 tl audı 96-99 model 1.8 t Quartto düşündüm ama 16 valf degilmiş galiba vaz gectim dediginiz astra güzelde tek kapı ben kullanama bende biraz sedan araba tutkusu var gemi olsun büyük olsun düşüncem var :) ama mondeo olabilir yeni aklıma geldi :) 2004-2006 modeli

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırdır ne oldu diesel ile ilgili sorun?