Osram nıght breaker h7 plus

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tnrdamo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tnrdamo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,

Osram nıght breaker h7 plus ampülleri hakkında bilgisi olan var mı? bende 2010 model astra h 1,3 var. bu araca takılabilir mi? bir de kullanım ömrü ne kadardır? 1 yılda 2. defa standart ampül patlattım. bu ampülleri kullanmak mantıklı mı?

güçlü aydınlatma menzil çok güzel...
ben uzunlara alacağım fakat bulamadım burada,bu arada benim pederin ismide yaşar yılmaz :)

ben de az evvel modacar dan sipariş verdim umarım işe yarar calibranın farları biraz az gösteriyor bu da olmazsa çin malı xenon deneyeceğim

Ben daha önce 2000 Model Astra G Cd aracımda bu ampülleri kullandım.Arkadaşımın da dediği gibi aydınlatması çok güzel.1 yıldan fazla kullandım.Hiçbir sorun çıkmadı.Arabayı alan arkadaşım da kullandı bir süre.Sonra araç satıldı son durumunu bilmiyorum :)

standart H7 ampulerin yerine kullanabilirsin ama onu yerine daha performanslı ve uzun ömürlü olan PHİLİPS X-TREME VİSİON tavsiye ederim.
ben dahil bir çok arkadaş kullanıyor her kes çok memnun, bunlardan daha önce niğht breaker kullananlar da var.

Bosch 90+ araştırın bence ;)

Bosch 90+ araştırın bence ;)
kullanmadım ama bir forumda bu resimleri gördüm 90+ ile iligili hiç hoş değil :(

P1030956.JPG

dsc00060h.jpg

Farda yanıklık
bkh00t33a2r1nn8bw.jpg

buda osram nightbreaker
cimg3555-41192.JPG

Son düzenleme:
Philips x treme vision yüzde 100 fazla ışık diyor hemde yeni nesil daha uzun ömür bence philips kullanılabilir.

Geri