Otomobilimize ne kadar önem veriyoruz

sizce aracımızı nereye götürmek en doğrusu

• yetkili servis

Oy: 52 36.6%
  • özel servis

Oy: 39 27.5%
  • tanıdık bir usta

Oy: 51 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    142
Yetkili SErvise gitsen pahalı, özel servise gitsen orjinal diye yan sanayi takıyor en iyisi ustan tanıdık samimi olduğun biri olacak

YETKİLİ SERVİS abi...Bir kere dışarıya yaptırdım.Onda da belamı buldum...

Yetkili Servis Oda Tabiki Odak Yilda Bi Kere El Sürülür Onuda Odak Sürer Yağina Bile Bakmadim Bu Güne Kadar 3 Yil Oldu Hatta Bilmiyom Yağina Bakmayi Bile Opel Odak Gerçekten Kaliteli Hizmet Veriyo Ve Ekonomik Bizim Aracin 27.000 Bakimini Sordum 150 Ytl Dedi Size Hangisi Yetkili Mi özel Mi?

valla benim yekkiliden anladıgım temiz giyimli birileri araç kabul hoşgeldiniz cam bardakda çay vs deri koltuklarda bekleme uzun uzun +kdv yazan faturalar şunu degiştik bunu degiştik vs tabi bazı yönlerden iyi ama cebimize ve aracımıza ne kadar faydalı onu bilmem
ben gidiyorum opel team özel servise aracıma ne yapılıyo bakıyorum
pet bardakta çay içiyorum alakasız parçaların ne oldugunu ögreniyorum hoş sohbet ediyorum içim rahat çıkıyorum acaba bu degiştimi şunun durumu nasıl düşünmüyorum
yekili sadece şikayet edilen arızayı onarıp verir şuna buna bakmaz

:) Ben Sadece Diyorum 27000 Lik Bakimi 150 Den Daha Aşşa Yaparim Derse Senin Dediğin Yer Söz Oradayim

sadece tel açtım sordum okdr 125 ile 150 arası değişir senin km kaçta hocam

80 bin km

opel team
0216 574 58 22
0216 574 58 24

bi sorarım hatırlıyo musun diye sordum o bakımı sende yaptırmışsın neyse tel için tşkler

Geri