Otomobilimize ne kadar önem veriyoruz

sizce aracımızı nereye götürmek en doğrusu

• yetkili servis

Oy: 52 36.6%
  • özel servis

Oy: 39 27.5%
  • tanıdık bir usta

Oy: 51 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    142
kaliteli bi özel servisten şaşmayınn!en iisi özell!hem ekonomik hem dhaa kaliteli işçilikk!tabi hepsi için aynı şeyler sölenemez!ben aracımı kendim yapıyorumm!oraya neden öle bi şık konulmamış hayret dorusuu:)

güvendiğin bir usta olcak ona gitcen bende özel servise gidiyorum

bende özel servise gidiyorum tanış hemde sağlam ustalar hem arabamın yanında da duruyorumm süper oluyor ne yaptıklarını izliyorum

ya ben mecbur yetkili servise gidiyorum.Yoksa manyak degilim bi dünya para bayılmaya.Ama söyle diyim ben aracımı BALKAN dan aldım.İşçiligini beğeniyorum.Fiyat pahalı ama temiz yapıyorlar.İlgililer..Zaten arkadaşımın önerisi üzerine Balkan ' ı tercih etmişimdir.

tnng yln' Alıntı:
vallahı arac pazar gunu harıc gunde 8 saat servıste :o

ben mecburen yetkili servise gidiyorum henüz aracımın garantisi dolmadı...dolunca sonra düşünürüm nereye gideceğimi...:D

combocu hayrola sen serviste mi çalışıyosun..:D

yetkili servis

opelin serwisine garantisi dahilinde gittim bi bakıma bile aldıkları fahiş fiyatlardan sonra gitmedim..
tanıdık usta gözümün önünde bakımı vs hepsini yapıyor cok uygun fiyata tabiki..
cok önemli bi sorun olursa tabiki servis yinede..

Yetkili serviste neyi nasıl yaptıklarını ve de gerçekten yapıp yapmadıklarını bilemiyorsunuz..Kaldı ki opel'in yetkili servisleri malum.Garantim bittikten sonra daha hiç gitmedim ancak gidersem özele giderim herhalde.

Ayrıca arabayı alıp langır lungur kullanan elemanlara gıcıgımdır.Sorsan 'abi hızlı olmamız lazım yoksa yetişmez' gibi şeyler söylerler.10 metre gidecektir ama patinajla gider, ani hareketler yapar.Ben arabamın gözümün önünde yapılmasından yanayım...Yetkili servisin bir artısı var o da arabayı satacagınız zaman kayıtları tutulmuş bir araba oluyor..

edirne de yetkili servis yok özel var birkez götürdüm yaptırmadan çıktım şimdi dayıoğlu yapıyo herşeyini parcayı alıyoruz kendisi değiştiriyo

Geri