park sensörlerine %100 itibar ediyor musunuz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dimens
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: park sensörlerine %100 itibar ediyor musunuz ?

tamamen boş binanın otoparkında 15 katlı binaya arkadan çapmışlığım var.  ;D varın kararı siz verin.

Arkadaslar bu cosmodaki ondeki sensorler sadece geri vitese takilincami calisiyor. Baska turlu bir tusla vs aktif etme sansimiz yok mu

Muarrem link' Alıntı:
Arkadaslar bu cosmodaki ondeki sensorler sadece geri vitese takilincami calisiyor. Baska turlu bir tusla vs aktif etme sansimiz yok mu

Konsolda tuşu var.

Hızlı bir şekilde yanaşınca sensör tepkiyi geç veriyor onun için çok yavaş bir şekilde ilerlemekte fayda var.

ben park sensörlerini hediye olarak almıştım serviste takılmıştı. ben denemesini yaptım arkadaşla ve ekranda mesafe gösteriyor birebir uyuyor, ve 10 cm kalana kadar gidebiliyorum geri geri denemesini yaptığım için güvenerek sorunsuzca kullanıyorum (maşallah).

Tolga KARACA link' Alıntı:
Konsolda tuşu var.

hareket halindeyken 1 sefer on konsoldaki tusa basarsaniz arac hizi 10 km/h nin her altina dustugunde on park sensorunotomatik olarak aktif olur

itimat etmediğimden geri görüş kamerası taktırdım...

gogoank link' Alıntı:
tamamen boş binanın otoparkında 15 katlı binaya arkadan çapmışlığım var.  ;D varın kararı siz verin.
Aga Bu gerçekten çok kötü olmuş yaf  005hihih  005hihih

gogoank link' Alıntı:

Ben koca okulun bilmemkaç hektarlık bahçesinde 15 senedir tek başına duran basketbol potasının direğine koşarken toslamıştım, seninki yine iyi. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Ben koca okulun bilmemkaç hektarlık bahçesinde 15 senedir tek başına duran basketbol potasının direğine koşarken toslamıştım, seninki yine iyi. ((:
005hihih ֖nde görüş kamerası yokmuydu abiiii  011zaa 011zaa

Geri