Park Sırasında Direksiyonun Konumu :)

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araci ilk aldigimda bendede vardi bu takintilarin aynisi.Ama zamanla gecti.Bide aracimda alarm oldugu icin kilitledigimde uyari sesi veriyor.Bu nedenle fazla takmiyorum.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende direksiyonu tam kırıyorum bbsler şekil dursun diye :D
birde farlar acıkken uyarı gibi bişey olmadıgında malum 131 :D Dönüp birdaha farlara baktığım oluyor genelde parklarla gezıyorum gece gündüz :D

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende nedense aracı park ederken direksyon konumu aracın görüş alanında ne kadar objektif durduğu.. biri sürekli foto çekecekmiş gibi poz verdieriyorum araca bi nevi:)direksyonu hiç düz bırakmam ama .. ve geneldede aracın frenleri boşaldığında yada ters bi durum olduğunda aracın ne tarafta daha az zarar vererek duracaksa o tarafa ceviririm. kaldırım varsa kaldırıma, yoksa en yakın çarpabileceği yere.. çünkü bi kaç kere elfrenini çekmeyi unutup indim araçtan, döndüğümde yerinde yoktu:D sonra böyle bi huy başladı...

valla bravo el frenini çekmeyi nasıul unuttunuz ya :))) ben de direksiyonun durumuna pek bakmam zira yılların şoförü olan babam eski de olsa yeni de olsa hareketsiz bir aracın direksiyonunu sağa sola çevirmek hem lastiğie hem de direksiyon aksamına yük bindirir derdi. bir sokakta geri manevra ile dönerken bile aracı yarım debriyaj ileri geri hareket ettirerek direksiyon çeviririm ben.

Kilitleme konusuna gelince evet o takıntı bende de var. her seferinde de aracı kitlemişim ama yine de elle kontrol en iyisi. geçenler de haberlerde görmüştüm, Jamerlı hırsızlar varmış siz kitleme tuşuna bassanız da işlem gerçekleşmiyor ve kapılar açık kalıyormuş siz gidince de ne var ne yok alıyormuş..:sopa: