Pasta cila kaça?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sas_sas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben yaklaşık 2 hafta önce 3m ürünleriyle yaptırdım far parlatma, pasta, cila, boya koruma ve park sensörü boyama 220 tl. Burada kullanılan malzeme ve tecrübeli işçilik önemli.

İmkan varsa ve el yatkınsa 200 lü rakamların biraz daha üzerine çıkıp kendiniz yapın. Makine ort. Kalite sünger ve çeşitli polishler işinizi görür.

Yok dışarıda yaptırıcam derseniz pasta sonrası boyayı alkolle (ipa) silip mutlaka wax atın attırın ;)

İmkan varsa ve el yatkınsa 200 lü rakamların biraz daha üzerine çıkıp kendiniz yapın. Makine ort. Kalite sünger ve çeşitli polishler işinizi görür.

Yok dışarıda yaptırıcam derseniz pasta sonrası boyayı alkolle (ipa) silip mutlaka wax atın attırın ;)

Alkolle silip wax attırmanın faydası?

Koçtaş Karşıyaka mağazasının altındaki yıkamacıdan fiyat aldım, würth ürünleri kullanıyor, uygulama ücreti 250 TL den başlıyor, pazarlık dahi yapmıyor :(.

ben yaklaşık 2 hafta önce 3m ürünleriyle yaptırdım far parlatma, pasta, cila, boya koruma ve park sensörü boyama 220 tl. Burada kullanılan malzeme ve tecrübeli işçilik önemli.

Afyon'da mı yaptırdınız bu işlemi? Eğer Afyon'daysa nerede paylaşabilir misiniz?

Koçtaş Karşıyaka mağazasının altındaki yıkamacıdan fiyat aldım, würth ürünleri kullanıyor, uygulama ücreti 250 TL den başlıyor, pazarlık dahi yapmıyor :(.

Savaş abi tercihin meguiars polytop veya 3m den olursa kalıcı ve kaliteli olur.

savaş abi eniştemin arkadaşı var örnek köyde seyyar yapıyor eniştemin arabasını yapmış eniştem bahsetmişti 50 tl ye istersen bi araştırayım bende düşünüyorum cünkü

6.Sanayii Buca daki opelci ustamın Boyacı komşusundan fiyat aldım.
Rötuşlar dahil 130 Tl istedi.
Fiyat makul gibi..

Şu seyyar çalışan usta ile de konuşmak iyi olurdu...

yaklaşık 3 yıldır bende dışarıda pasta cila yaptırıyordum... geçenlerde '' ulan benim neyim eksik'' deyipo işe koyuldum.. 15 tlye x markasının cilasını aldım... aracımı yıkatıp bir güzel kurulayıp gölge bir yerde işe başladım... yaklaşık 1 saatte işim bitti...sonuçlara bende inanamadım... mükemmel olmuştu...kendim yaptığım için detaylara özen gösterdim ... kapı içlerine kadar... gerçekten dışarı yaptırdığımdan bin kat daha güzel olmuştu...hemde sonuçlarını gördükçe daha bi zevkle işini yapmaya çalışıyorsunuz..:)::)sözüm odur ki elimiz kolumuz sağlam kendi işimizi kendimiz yapalım... zaten yılda en fazla 2 kere yapılan bir iş değilmi...

pasta cilayı kendimiz yapmak için gereken malzemelerin tam listesini paylaşabilirmisiniz.

Geri