Pert aracımı toplamışlar, satıyolar !!

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)))) gülüyorum ama ülkenin haline pert ten toplanan bazı araçları kasko yapmıyolar.madem öyle devlet neden pertten toplanan araçları trafiğe çıkartıyor.insanların mallarını kaskolatmak en büyük hakkı. 2.el araçlarda kesinlikle kasko şirketinden arabanın geçmişi hakkında bilgi alınması lazım.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
benim araba ikinci kes satılmış adam iki günde sattı inanılmaz hızlı gitti :D

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şaka gibi bende katıldım furyaya ...

Benım eski aracım da satılık pert olmuştu http://www.sahibinden.com/lpg_li_cooook_temiz_vectra_cdx-52WQQaXQQ19234311WQQpXQQdisplayitem

Birşey değil araç bendeyken 150000 civarlarında pert olmuştu ve hali pek iyi değildi şimdi 120000 de çok temiz diye satıyor sahibi :) Arabanında içine etmiş ön tampon altı yok jantları değiştirmiş.Direksiyon erimiş resmen.Yazık yazık bendeyken çiçek gibiydi.

Bu arada paspaslarda yan sanayi olmuş :).

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlan hala güncel ama altına bi not düşülmüş :)

NOT: BAZI ARKADAŞLAR ARAYIP BU ARACIN PERTTEN ÇIKMA OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR. BU ARAÇ SAĞ TARAFTAN KAZALI İDİ VE BU YÜZDEN ÇEKME BELGELİ İDİ. SAĞ TARAFTAN BAŞKA DARBESİ YOKTUR ŞASE VE MOTORUNDA EN UFAK BİR SORUN YOKTUR. SAÇMA SAPAN MESAJ YAZAN ARKADAŞLARA DUYURULUR.

Allahtan saçma sapan mesaj yazanları öperim dememiş. Milleti keriz yerine koyanlara çok kızıyorum :mad:.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş anlam veremedim bu işe aceba body kit'imi aldılar senin arabanın?

Yok kardeş bu bıldıgın benım araba detaylı ınceledım malesef o :(

Fatih evet kes 52 bu benım eski araç şimdiki bye 58 ama fotolarını henuz koymadım nete bınıyorum 8 aydır falan bir ara onuda koyucam ama işin açıkçası bu eskı aracımı bır suru sıtede yayınladım , fuarda çıkmıştı dergıyede cıkmıstı (su anki halıne bakınca insanın inanası gelmıyor ama ) nazar değdi dedım sımdıkını o yuzden fotograf koymuyorum pek net ortamına :D Haa belkı geri kafalı yada batıl inançlı diyeceksiniz ama ne bileyim sanırım öyleyim :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok kardeş bu bıldıgın benım araba detaylı ınceledım malesef o :(

Fatih evet kes 52 bu benım eski araç şimdiki bye 58 ama fotolarını henuz koymadım nete bınıyorum 8 aydır falan bir ara onuda koyucam ama işin açıkçası bu eskı aracımı bır suru sıtede yayınladım , fuarda çıkmıştı dergıyede cıkmıstı (su anki halıne bakınca insanın inanası gelmıyor ama ) nazar değdi dedım sımdıkını o yuzden fotograf koymuyorum pek net ortamına :D Haa belkı geri kafalı yada batıl inançlı diyeceksiniz ama ne bileyim sanırım öyleyim :)

fatih anladı seni kardeşim.. :eek:

adam bide utanmadan çok temiz yazmış.. mesaj attım utanacakmı bakalım :D

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NOT: BAZI ARKADAŞLAR ARAYIP BU ARACIN PERTTEN ÇIKMA OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR. BU ARAÇ SAĞ TARAFTAN KAZALI İDİ VE BU YÜZDEN ÇEKME BELGELİ İDİ. SAĞ TARAFTAN BAŞKA DARBESİ YOKTUR ŞASE VE MOTORUNDA EN UFAK BİR SORUN YOKTUR. SAÇMA SAPAN MESAJ YAZAN ARKADAŞLARA DUYURULUR.

ilanın altında bu var fatih aradınmı sen adamları