pioneer deh 2300 ub kullanım

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1-2 ay önce pioneer deh 2300 ub aldım. forumlarda yazdığına göre usb taktığımda çalan şarkılar kapatıp açtığımda kaldığı yerden çalmaya devam etmesi gerekiyor ama bende sürekli baştan çalmaya başlıyor bunu nasıl ayarlayabilirim yardımcı olurmusunuz?:confused:

mustafa sanırım teyıbın arkasında sarı ıle kırmızı kablo var onu ıkısının yerlerını degıstırmeden takmısın kontagı kapatınca teyıp resetlıyor :)
kırmızı kablo ile sarı onları yer değiştir sorun duzelcek sarı kabloyu kırmızıya kırmızıyı sarıya bağla zaten soketlı basıt yaparsın daha resetlemez aynı bıraktıgın yerde devam eder şarkı vs radyo gıbı
;)

Son düzenleme:
mustafa sanırım teyıbın arkadasında sarı ıle kırmızı kablo var onu ıkısının yerlerını degıstırmeden takmısın kontagı kapatınca teyıp resetlıyor :)
kırmızı kablo ile sarı onları yer değiştir sorun duzelcek sarı kabloyu kırmızıya kırmızıyı sarıya bağla zaten soketlı basıt yaparsın daha resetlemez aynı bıraktıgın yerde devam eder şarkı vs radyo gıbı
;)

sen benden çok yaşıyacan :)ben sölicektim :)

opel servisinde taktırmıştım ama orda hallederler herhalde ben pek anlamıyorum nasıl olacagından. bırbırıne gecen soketlerı sarı kırmızı olarak baglıyacaklar degıl mı yanlıs anlamadım .

opel servisinde taktırmıştım ama orda hallederler herhalde ben pek anlamıyorum nasıl olacagından. bırbırıne gecen soketlerı sarı kırmızı olarak baglıyacaklar degıl mı yanlıs anlamadım .
evet sen yaparsın servıse gıtmene gerek yok kardesım ;)

Geri