Pirelli pzero Rosso VS. Dunlop Sport Maxx

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Lastik?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle oy kullanıcak arkadaşların hangi lastigi neden sectigini yorumlamasını istiyorum.

tamekranyakalama2609200.jpg

Fiyat : 240 TL

tamekranyakalama2609200.jpg

Fiyat : 280 TL

225 40 18 Ebatlarında düşünülmektedir.

benim fikrim ortada.. hesaplı oldugu için dunlop diyorum.. ama 150 tl için pirelli den vazgeçilirmi.. işte burada kafam karışıyor..

Son düzenleme:
yokohama nerde safa :)

şaka biyana ben bunları kullanmadım ama şuan yokohama kullanıyorum ve son derece memnunum bir araştır istersin

abi liste fiyatlarınada pirelli de 450 küsür :) o fiyatlar fake bunlar bayilerden alınmış son nakit fiyatlar..

avrupa arabaya avrupa jant düşüncesindeyim abi :) yokohama yoyo toyo bize göre degil

ikiside birbirinden kötü bridgestone potenza adrenalin derim başkada bişey demem..

valla safa yokohama direk made in japan :) ama baktığın markalar chına üretimi olabiliyor dikkat et benden söylemesi :D

bide yukarıdaki karşılaştırmayı hangi sitede yaptın safa merak ettim linkini verirmisin

Son düzenleme:
ikisi arasında pirelli Türkiye de kullanıcılar tarafından pek tercih edilmese de çok güzel lastik pirelli

pirellinin adı P200 serisi yüzünden kötüye çıktı türkiyede..hakkaten rezaletti...balans tutmayan bir lastik ve 15 günde bir havası inen lastikti..hala insanlar o yüzden çekimser bakıyor

dunlop sport max kullanıyorum ve çok memnunum her türlü çukura çamura girdim sapa sağlam 1yıldır hiç hava basmadım.. birde kalın olanlardan alırsanız arkadan bakınca lastikler yanlardan dışa doğru yayılmış duruyor çok hoş bi görüntü;)

Geri