Pirelli pzero Rosso VS. Dunlop Sport Maxx

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Lastik?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
pirrelli garantimi veriyor??? bize neden öyle birşey söylenmedi acaba? araba 1yılı yeni geçti..

şöyle bir hesap yaparsak pirelli 280x4 = 1120 TL dunlop 215x4 = 860 TL fark : 260 tl

dunlopta 1 lastik karda gibi oluyorsunuz.. onuda garanti diye düşüseniz sorun yok :)

o zmn şöle diim rosso ve runflat dışında pirelli yalan. arkadaşmn clk sındada rosso varmış o lastik bi tek kaliteli ama onun dışında pirelli de iş yok bence..

Bırakın tartışmayı Michelin'e geçin kafanız rahat etsin. :D Senelerdir kullanıyoruz en ufak sıkıntısı yok 2005'de arabayı alırken Michelin olsun diye bayideki satış elemanı ile kavga ediyorduk neredeyse :D

Bundan önceki Astra'mızda da Michelin vardı yaklaşık 15 yıldır Michelin vede 0 sıkıntı :D

:good: Maşallah diyin :D :good:

30.000 km kullandığım 235/45/17 dunlop sp sport lastiklerimle cok anılarım oldu. 1.70 km hızla uzunlamasına bi su birikintisinden geçip aracın ordan dümdüz çıkması ile lastikler gözüme girmişti.
Benim için önemli olan bir konuda fren mesafesi. sıcak asfaltta dunlop ile hiç duramadım...
Şimdi kullandığım 'v' desenli goodyear eagle f1 frenleme konusunda müthiş olduğundan zevkle kullanıyorum. yalnız bu lastiğin üretimden kalktığını bir servis çalışanından duydum. hayatımda 1 kez pirelli p6000 kullandım. bi daha da bu markaya güvenemedim.

V desen düşünmüyorum.. V desen bana asfalt lastigi gibi geliyor...(belkide öyledir bilgim yok) yarın bigun karda kışta iptalmişim gibi geliyor..

dunlop sport maxx bana en ideali görünüyor şuan 215 tl den adedini buldum.. 10 gün sonra inşallah alıyorum.

Dunlop bundan bi onceki lastigimdi ve hayatimda gordugum en kotu lastik diyeblirim aracim 230 ps olduktan sonra arac yolda durmuyodu ayrica virajlarda hic guven vermiyodu 15000 de lastik degistirmek zorunda kaldim p zero aldim ama rosso degil p-zero düz inanilmaz bir lastik sarmiyo yol tutuşu gayet iyi ben olsam kiyas bile etmezdim ayrica alirsan düz p zero al

tamekranyakalama2609200.jpg

Fiyat : 240 TL

tamekranyakalama2609200.jpg

Fiyat : 280 TL

225 40 18 Ebatlarında düşünülmektedir.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Pirelli/P-Zero.htm

Melih yukarıdaki tabloyu birde dedigin pzero yu incele verdigim linkte.. düz pzero , dunlop sport maxx ve pzero rosso dan geride kalan bir lastik bu sitenin incelemesine göre..

buarada dunlop için piyasada cok fazla sahte gezdigini.. dunlop alıcaksan tanıdık lastikçiden al tarzı şeyler duydum dinledim..

Geri