Pirelli pzero Rosso VS. Dunlop Sport Maxx

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Lastik?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
pirelli pzero rosso yu tavsiye eden cok duydum ozellikle de patinaja dusmeden kullanirsin diyo herkes...

Son düzenleme:
safa ben kendi aracımda dunlop kullanmıstım hiçte sorujn cıkarmadı bana.ne kayma vardı nede baska bişey yol tutusuda baya iyidi aracın yagmur havalarda falanda aracın gidişi iyidi.ben tavsiye ederim dunlopu;)

p zero nero ve rosso da yolu çok iyi tutar çabuk ısınır kayma yapmaz adeta asfalta yapışır çok iyi birlastiktir 2 senedir kullanıyorum çok iyi dunlop a gerek yok ve diğerlerine de

valla iki lastiğide kullanmadım. oy atmayayım ama prellinin p7 modelini tavsiye ederim...

Pirelli P-Zero Rosso ya da Nero

Alternatif:

Bridgestone Potenza Adrenalin ya da Michelin Pilot Sport

valla safa yokohama direk made in japan :) ama baktığın markalar chına üretimi olabiliyor dikkat et benden söylemesi :D

bide yukarıdaki karşılaştırmayı hangi sitede yaptın safa merak ettim linkini verirmisin

Acelem var abi yazarım linki en kısa zamanda..

buarada fiyatı nedeniyle dunlop alacagım sanırım..

pirelli nin pzero rosso lastigini porsche fabrika çıkış veriyor..
dunlop sport maxx ı daha bugun yeni kasa bmw 7 de gördüm (fabrika çıkış)

yani lastiklere iğrenc rezalet tarzı şeyler denmiş.. bmw ile porsche işini bilmiyor ozaman..

p zero çok iyi

Lastik fiyatlari internet liste fiyatlari cok ucuk ama saticilarda o sekilde degil safanin dedigi gibi.Yaz basi bende tek lastik aldim bridgestone turanza 160 tlydi sanirsam ama lastik made in turkey arabanin ustundekiler ise made in france fabrika cikisi olanlar.
Safa bence pirelli al derim ama dunlopta bos bi lastik degil tabiki.birde lastiklerin kullanim surelerini goz onunde tut bazi lastikler 70 bin km giderken bazilari 50 binde bitebiliyor.

Geri