Pirelli pzero Rosso VS. Dunlop Sport Maxx

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Lastik?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Yaklaşık 1 yıldır Zero Nero kullanıyorum, fazlasıyla memnunum. Rosso kullanmadım, üst modeli olduğuna göre muhakkak o da iyidir.

pirellinin rezaletini sizle en kısa zmanda paylaşacağım land rover freelander 2 2008 model jipimiz daha henüz 19 bin km ye geldi aracı bayan kullandı yani sakin kullanıldı ön lastikler aşındı exper tutup rapor verdik yapıcak bişey yok kronik sorunumuz bu dedi bizde şuan bridgestone normal (adrenalin değil)lastiğe geçiş yaptık gayet memnunuz.babamın araçtakide adrenalin potenza araba adeta kaymak gibi gidiyor onla konforu yükseltiyor insana güven hissi veriyor;) bridgestone u tek geçerim..

pirelli dünya üzerinde tek tip lastik üretmiyor... bir mal kötü ve bir firma o malı tercih ediyor diye tüm firma kötülenemez. belki sizin güvenip aldığınız lan rover firması o lastiği özel ürettiriyordur...

hayır lastik X5 X6 range range sport freelander Q7 Q5 ve daha bi çok benzerinde pirelli kullanılıyo aynı sorun kesin ortaya çıkıyormuş madem biliosunuz önlem alın başka lastik verin değiştirin?? ama yok yapıck bişey yok diyorlar..

pirellinin rezaletini sizle en kısa zmanda paylaşacağım land rover freelander 2 2008 model jipimiz daha henüz 19 bin km ye geldi aracı bayan kullandı yani sakin kullanıldı ön lastikler aşındı exper tutup rapor verdik yapıcak bişey yok kronik sorunumuz bu dedi bizde şuan bridgestone normal (adrenalin değil)lastiğe geçiş yaptık gayet memnunuz.babamın araçtakide adrenalin potenza araba adeta kaymak gibi gidiyor onla konforu yükseltiyor insana güven hissi veriyor;) bridgestone u tek geçerim..

Jipte kullanılan lastik Pzero rosso muydu?

Annem 30 yıldır Goodyear'da çalışıyor, kuzenim de hem Goodyear hem de Lassa'da çalıştı uzun yıllar, iyi kötü bilgim var lastik üretimi konusunda. Firma üretiiği her modelde aynı hamuru kullanmıyor, dolayısı ile bir modelde yaşadığınız sıkıntı başka bir modelde de olacak diye bir şart yok. Pirelli'nin diğer modelleri için bir şey diyemem, ancak eğer bizzat Pzero serisi kullanmadıysanız yorumlarınızı kendinize saklamanızda fayda var, çünkü yanıltıcı olabiliyor. Rezalet olarak tanımladığınız modelin hangi araçlarda kullanıldığı konusunda biraz bilgi vereyim...

Pirelli P Zero ailesi lastikleri en seçkin süperspor otomobillerin, en yeni modellerin ve en etkileyici konsept otomobillerin lastik tercihi olarak geleneğini sürdürüyor. Alfa Romeo Mito GTA Pirelli P Zero lastikleri ile fuardaki yerini alırken, Pirelli ilk kez tamamiyle çevreci özellikler taşıyan süperspor otomobil “iChange Rinspeed” ile gerçekleştirdiği ortaklık ile ses getiriyor. Maserati, Ferrari, Lamborghini, Bentley, Aston Martin, Mercedes, BMW, Volvo ve Saab gibi fuarın yıldızlarının tercihi ise yine Pirelli P Zero.

Yarı fiyatına Goodyear alma olanağım varken gidip Pzero aldığıma göre var demek ki bu lastikte birşeyler...

dunlop artık o resimdeki desenli modeli üretmiyor... ben pirelli kullanıyorum ve memnunum... ayrıca fındıkzade bp karşısında islam oto var pirelli bayidir...devamlı olarak kampanya yapıyor... bir fiyat al derim ben...

Jipte kullanılan lastik Pzero rosso muydu?

Annem 30 yıldır Goodyear'da çalışıyor, kuzenim de hem Goodyear hem de Lassa'da çalıştı uzun yıllar, iyi kötü bilgim var lastik üretimi konusunda. Firma üretiiği her modelde aynı hamuru kullanmıyor, dolayısı ile bir modelde yaşadığınız sıkıntı başka bir modelde de olacak diye bir şart yok. Pirelli'nin diğer modelleri için bir şey diyemem, ancak eğer bizzat Pzero serisi kullanmadıysanız yorumlarınızı kendinize saklamanızda fayda var, çünkü yanıltıcı olabiliyor. Rezalet olarak tanımladığınız modelin hangi araçlarda kullanıldığı konusunda biraz bilgi vereyim...

Pirelli P Zero ailesi lastikleri en seçkin süperspor otomobillerin, en yeni modellerin ve en etkileyici konsept otomobillerin lastik tercihi olarak geleneğini sürdürüyor. Alfa Romeo Mito GTA Pirelli P Zero lastikleri ile fuardaki yerini alırken, Pirelli ilk kez tamamiyle çevreci özellikler taşıyan süperspor otomobil “iChange Rinspeed” ile gerçekleştirdiği ortaklık ile ses getiriyor. Maserati, Ferrari, Lamborghini, Bentley, Aston Martin, Mercedes, BMW, Volvo ve Saab gibi fuarın yıldızlarının tercihi ise yine Pirelli P Zero.

Yarı fiyatına Goodyear alma olanağım varken gidip Pzero aldığıma göre var demek ki bu lastikte birşeyler...

jipteki lastik rosso olmayabilir ama sonuç olarak pirelli biz o lastikten bu sonucu aldıktan sonra pirelli benim için bitmiştir 2 katı verip birdgestone alma taraftarıyım sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş hesabı bi şey insanın gözünde kötüye giderse o markayıda kötüye götürür rosso bilmiyorum kullanmadım ama 1 kasadada runflat kullanıyoruz oda pirelli ama lastikler kendini yıpratıp bitiriyor çabucak ben bundan yola çıkarak dedim rosso ya bir lafım yok benim kullanmadım çünkü ama pirelliye genel olarak var.. bence bridgestone u birde deneyin derim başkanım;) adrenalin potenza yı;)

uzun lafın kısası kimse pilot a veya adrenaline kötü demiyor ama bu lastiklerde kaliteli lastikler..

buarada arkadaşlar pirellinin ilk 6 ay %100 garanti (patlama çatlama vs.) 6 ay - 1 yıl arası %50 (patlama çatlama vs.) garanti veriyor.. bunun yanında 1 yıl ücretsiz yol yardım hediye ediyor..

ama dunlopları şuan 215 tl ye bulmuş durumdayım.. tercihim dunloptan yana olucak sanırım..

Geri