Plaka Cezası Yedim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan erkany
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz önce boğaz içi köprüsü mecidiyeköy bağlantısında mühürsüz plaka (APP) sebebi ile 72 TL ceza yedim. Allah'tan orijinal plakalar bagajdaydı, yoksa aracı bağlıyorlarmış. Sizinde bilginiz olsun arkadaşlar. Bana bişey olmaz orijinalleri bagajında tut kimse bişey demez diyolardı. Yüzü astarından pahalıya geldi : ) şimdi bunlarıda sağlam silikonla yapıştırmıştım nasıl sökeceğim onu düşünüyorum açıkçası : )

Saygılar ;)

Orijinal plakayı neden söktün? Bende onu anlamadım :)

Çok kötü duruyordu orijinal plakalar. :)

47782910150851175716430.jpg

20121029180410.jpg

Şimdi anladım ama durduk yere başa bela olacak iş birde İstanbul yani :)

Yeniden plaka bastırmış mühürletmiş olsa idin sanırım 32 TL fiyatı vardı :)

Doğru söylüyorsun,birde araştırdım, orijinaller bagajda olsa birşey olmaz dedi birçok kişi... iyi o zaman dedik.. demeseydim iyiydi : ))

Arkadaşım bilende konuşuyo bilmeyende konuşuyo.Bazen polisin iyi gününe denk geliyorlar polis görmezden geliyor yada uygulama başka yönde oluyor polis plakaya dikkat etmiyor falan, o süper zekalar sanıyor ki plaka bagajda olunca birşey olmuyor.Böyle istisnalarla insanlar hep kendilerini tepelerde zannedip uçuk uçuk yorumlarla akıllar veriyor.Emin ol polis yasaları tam uygulasa şu an trafikteki araçların %80 i trafikten men edilir.Birşey olmaz diye birşey yok.Polisin iyi günü var kötü günü var.

Yeniden plaka bastırmış mühürletmiş olsa idin sanırım 32 TL fiyatı vardı :)

Aynen şimdi onu araştırıyordum bende : ) yeni plaka yaptıracaz mecburen : )

Arkadaşım bilende konuşuyo bilmeyende konuşuyo.Bazen polisin iyi gününe denk geliyorlar polis görmezden geliyor yada uygulama başka yönde oluyor polis plakaya dikkat etmiyor falan, o süper zekalar sanıyor ki plaka bagajda olunca birşey olmuyor.Böyle istisnalarla insanlar hep kendilerini tepelerde zannedip uçuk uçuk yorumlarla akıllar veriyor.Emin ol polis yasaları tam uygulasa şu an trafikteki araçların %80 i trafikten men edilir.Birşey olmaz diye birşey yok.Polisin iyi günü var kötü günü var.

Doğru söylüyorsun, bende bi gaza geldim yaptırdım, aslında suçlu tamamen benim, yasalara uygun davranmamanın sonucu böyle oluyor : )

Geçmiş olsun App mühürsüz plakalar çok şekil ama polisin dikkatini çekerse 72 yi yapıştırıyor vallahi bendede mühürsüz vardı şansa ceza yemedim ama arkadaşı plakadan çevirdi plakadan bi başladı camlar xenonlar emniyet kemeri falan filan :D derken 170 küsür ceza yazmıştı bide 20 ceza puanı yanlış hatırlamıyosam

Geçmiş olsun App mühürsüz plakalar çok şekil ama polisin dikkatini çekerse 72 yi yapıştırıyor vallahi bendede mühürsüz vardı şansa ceza yemedim ama arkadaşı plakadan çevirdi plakadan bi başladı camlar xenonlar emniyet kemeri falan filan :D derken 170 küsür ceza yazmıştı bide 20 ceza puanı yanlış hatırlamıyosam

Aynen doğru söylüyorsun : ) polis iyi gününde değildi demek ki sol şeritten çevirdi adam :D

Geri