Plaka Gizleme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hubus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:good:
Arkadaşlar;

Şimdi işin dogrusu ben sahip olduğum hiç bir arabanın resmini koymadım buraya , bunda herhangi bir art niyet filan düşündüğümden değil istemediğimden dolayı koymuyorum;)

Fakat siz diyosunuzki plakayı niye gizliyorsunuz filan tamam üyemizin plakasını gördünüz elinize ne gececek onu merak ediyorum şu yada bu plakası ne olacak ve bu sizi ne kadar rahatsız ettiki böyle tepki gösteriyorsunuz, isteyen yayınlar istemeyen yayınlamaz bırakın araç sahibine kalsın bu tercih...

:rock :alkis: :good:

isteyen gizler, isteyen gösterir...

herkesin kisisel tercihir.
aksine kural olmadikca sen göster,sen gizle demek yanlistir.

baskalarina saygili olalim,düsüncelerine de..
gösterenede gizleyenede saygi duyalim...

saygilarimla

saygilarimla

Üstüne söz söylemeye gerek yok:alkis:

bende zaten gizlenmesinin bir sebebi var mı diye sormuştum...gördüğüm üzere bazı sebepler varmış...tabii ki herkesin kendi tercihi.

saygilarimla
:alkis: :alkis:

aslında bir dönem bulgar asıllı bir çete vardı, satılık araba ilanından plakayı alıyormuş adamlar sonra arabanın tüm bilgilerine ulaşıyorlar, arabanın anahtarı kopyalıyorlar, bir gün siiznle pazarlığa gelip arabanın yerini öğreniyorlar sonra araç çalınıyor.
Bu olay tahminim beni yanıltmıyorsa 4 sene önce falan olmuştu, opel fabrikasında, emniyette adamları olan dünya çapında büyük bir şebekeydi. Araçların çoğu azerbaycanda ve diğer türki cumhuriyetlerde bulunmuştu.
Gerçi bu düşük bir ihtimal ama olsun yine de aklıma geldi yazayım dedim.

Ben de plakanın gösterilmesi veya gizlenmesi konusunda kişilerin eleştirilmesini yanlış buluyorum. Bu kişiye ait bir karardır, saygı duyulmalıdır.

Son düzenleme:
Geri