Plazadan yeni Astra aldım. Teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
isteyince kauçuk paspas vermelerini geçtim,
aracın üzerindeki orjinal halı paspasları depoya atıp, 5 kuruşluk kendi yaptırdıkları ve üzerinde bayi ismi bulunan paspasla teslim eden bayiler var:mad:
orjinal paspasını isteyince utanmadan parasını istiyor..

konusu da açılmışken,
aracı almaya giderken usta götürmek yerine,
boya kalınlığını ölçen cihazı alsak, pahalı birşey midir acaba?

bence tek yapman gereken dikkatli kullanman allah kaza bela vermesin güle güle kullan

saolun arkadaşlar. paspas isteyeceğim. motorun altına koruma saç takacaklar. birde anlayan birinle gideceğim en iyisi.

en doğrusu anlayan biriyle gitmek

isteyince kauçuk paspas vermelerini geçtim,
aracın üzerindeki orjinal halı paspasları depoya atıp, 5 kuruşluk kendi yaptırdıkları ve üzerinde bayi ismi bulunan paspasla teslim eden bayiler var:mad:
orjinal paspasını isteyince utanmadan parasını istiyor..

konusu da açılmışken,
aracı almaya giderken usta götürmek yerine,
boya kalınlığını ölçen cihazı alsak, pahalı birşey midir acaba?

O Kadarda Uzun Boylu Değil Halı Paspaslarımı Söke Söke Alırdm ki :D Uğraştırmadılar Çök Şükür :D Bıde Bana Kasko Yaptırınca Hedıye Ettıler Karter Korumayı :D Ztn Yaptırıcaktımda Dedıler Kaskoyu Burda Yaptırırsanız Karter Koruma Bızden Hedıye

Son düzenleme:
Opel markasına bayilerine arada kızıyoruz falan ama sinir stres eşantiyon v.s alabiliyorsunuz.Volvo bayilerine gidin görün sıfır araba alıyorsun üstene bırak eşantiyonu almayı teklif bile edemiyorsunuz.Alırsan al almazsanda problem değil gözüyle bakıyorlar.

Opel markasına bayilerine arada kızıyoruz falan ama sinir stres eşantiyon v.s alabiliyorsunuz.Volvo bayilerine gidin görün sıfır araba alıyorsun üstene bırak eşantiyonu almayı teklif bile edemiyorsunuz.Alırsan al almazsanda problem değil gözüyle bakıyorlar.

Abı Valla Bugune Kadar Volvoda Hıc Gordun mu Vuruk Arabayı Kakalamaya Calıstıklarını veya Boyalı felan sattıklarını ? Yok Opelde Basımıza Geldı Kullanıcılar Olarak Tabıkı Istıcez Ama VOLVO Olnca Is Degısıyor Lüx Sınıf Kalıyor VOLVO'Lar Bıraz O Bakımdan O Tür Muhabbetlere Gırmeyebılırler.

Geri