Plazadan yeni Astra aldım. Teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pek alakalı olru mu bilmem ama karter muhafazayı plastik vidayla mı yoksa saç vidayla mı takıyorlar ona dikkat edin.Plastik vidalı olması daha iyiymiş.

metal vidayla takıyorlar..isterseniz sonra plastik olanla değiştirirsiniz...bu şekilde yapanlar var..allah korusun kaza anında plastik vida motorun gövdeden ayrılmasına engel olmuyor diyorlar...saygılar....

aracınızı alırken mutlaka bilr kişilerle satın alın araç serviste hasar görmemiş ancak yolda gemide gelirken hasar görmüş olabilir ama ben kendimde anlarım diyorsanı aracın ön sağ kapı direğindeki kapı etiketini mutlaka kontrol edin karoseri birleşen yerlerindeki boyalara ve kaynaklara bakın çünkü bun lar fabrikada robot ile kaynak yapıldığından tamamen hepsi aynı kaynak sitilidir farklılıklar araçta oynama var anlamına gelir ayrıca bazı arkadaşlarımız yanlış biliyorlar fabrika araçlara karter muhadfazası yada paspas koymaz bunlar opsiyondur sonradan satın alınır bazı bayşler müşteir memnuniyeti için hediye diyor saygılar

teşekkürler arkadaşlar..

sonunda arabamı aldım. darısı almak isteyipte alamayanların başına.

hyrlı olsun ALLAH kaza bela ceza vermesin... bu 0 arabalarda vuruk çizik olayları her markada olabilecek şeyler dikkat etmek lazım çünkü gemiyle geliyor ve yüklerken indirirken olabiliyor bu tarz şeyler ben ford fabrikasında çalışıyorum yurt dışından gelen (mondeo c-max s-max focus fieste kuga) ve yurt dışına giden (transit ve connect) araçlarını yükleyip indiriyoruz bu tarz çizikler vuruklar gemiye araç girerken yada gemiden çıkarken kontrol ediliyor fotoğrafları çekiliyor fakat bayii ye yollanıyor bu arabalar bayii nin yapması gereken şey hasarı gösterip ona göre fiyat biçmesi ama yaptırıp 0 fiyatına satablilyor bayiler...

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. hız sabitleyici esp varmı bu essentia konfor paketinde

Esp Sadece Easytronıc Şanzımanlarda var Bılgınıze Onun Harıcınde 4 AIRBAG , 8 YONLU AYARLANABILIR KOLTUK , CD 30 MP3 CALAR , CRUISE CONTROL , YAGMUR SENSORU , PARK SENSORU , ELEKTRONIK IKLIM KONTROLLU KLIMA , VS VS MEVCUT KONFOR PAKETTE

koltugu tam ayarlayamadım. hevesten ayarlayıp yola cıkamadım. direk calıstırıp yola cıkıyorum :) ayrıca sensörleri güzel. yağmur sensörünü kendiniz devreye sokuyorsunuz. far sensörüde otomatikte oldumu kendisi acılıyor. cd 30 nedemek anlamadım ama cd ve mp3 ü güzel calıyor. dizellerde kalkışta biraz zorlandım ilk zamanlar ama alıştım. birde yakıt ortalaması göstergesi kullandıkça düşüyor. sanırım kullandıkca araç daha az yakmaya başlıyor. 3000 den sonra normale gecer dediler.

Geri