polo-fiesta ?

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karalamak nerden çıktı ki, polo gerçekten de vasat bir araç. Sürekli doğuş grubunu tanıtan adamlar bile vasat ötesinde olduğunu söylüyorlar videolarda. Aynı elden çıkan skodayı yere göğe sığdıramayıp çok hayati kusurlar bulduğumuz VW yi de eleştirebiliyorsak marka takıntımız da yok denecek kadar az demektir.
Kısacası baz donanım bile olsa polo=a noktasından b noktasına götüren bir araç, fiesta ise hisleri, farklı bir tadı olan sürüş zevki yaşatabilen bir otomobil. VW şuan " nasılsa ürettiğimiz satılıyor koy gitsin" edasıyla üretiyor bazı araçlarını, özledik 1998-99 model golf-passat kalitesini...

sadece polo için değil genel olarak vw antipatisi var gibi forumda. evet malesef eski kalitesi yok ama kötü bir araçta değil. şahsi fikrim forddan daha iyi olduğu yönünde mesela.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilerek mi yapıyosunuz dalga mı geçiyosunuz anlamadım ama konuyu nereye getiriyoruz farkında mısınız? karşılaştırılan araçlar neler siz ne videosu paylaşıyosunuz?
DÜZ VİTES 2013 polo 1.2 tdi trendline - DÜZ VİTES 2013 fiesta 1.5 tdci trend yazmış arkadaş; gti veya st değil!

tamam arkadaşım sen git polonu al olurmu , motordan ziyade karoser konusundada fiesta 1 değil 10 adım önde polodan ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece polo için değil genel olarak vw antipatisi var gibi forumda. evet malesef eski kalitesi yok ama kötü bir araçta değil. şahsi fikrim forddan daha iyi olduğu yönünde mesela.

Aksine forumdaki bir çok insan VW seviyor, özellikle ben 1997 yılında passat B5 çıktığında mahallemizdeki fırıncı sıfır gıcır gıcır almıştı o arabayı, böyle kitlenirdim o arabaya, hala da içimde uktedir...
Forum ahalisinin tepkisi doğuş grubunun zırvalayan fiyat politikası ve bizim gönlümüzü çalan o passat golf polo gibi gırtlağına kadar kaliteyle dolu araçlarını özlediğimiz VW firmasının eski halini bulamamamız. Tamam eski tadın yok ama bari fiyatların bu kadar uçuk olmasın. Skoda da VW firmasına ait, hepimiz opelci olmamıza rağmen Skoda'ya derin bir saygı taşıyoruz, çünkü aldığı kuruşların karşılığını veriyor. Antipati değil, kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığı, bir kırgınlık diyebiliriz...

Son düzenleme:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğuş grubunun özellikle polo golf passat gibi araçlarını gereksiz pahalı gereksiz abartarak ve ülkemizde gereğinden fazla değer verilerek kullanıldığını ve abartıldığını düşünüyorum. BİR GOLF Dizel highline ve ekstraları var. 6 beklende 7 kere zam yedi 85000 TL ye mal oldu... eee satarken kaça satabileceksin buaracı istediği kadar deper kaybetmesin 5-6 sene sonra 50.000 55000 li rakamlara belki... polo ise bana kendi segmentinin gerisinde bir araç

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğuş grubunun özellikle polo golf passat gibi araçlarını gereksiz pahalı gereksiz abartarak ve ülkemizde gereğinden fazla değer verilerek kullanıldığını ve abartıldığını düşünüyorum. BİR GOLF Dizel highline ve ekstraları var. 6 beklende 7 kere zam yedi 85000 TL ye mal oldu... eee satarken kaça satabileceksin buaracı istediği kadar deper kaybetmesin 5-6 sene sonra 50.000 55000 li rakamlara belki... polo ise bana kendi segmentinin gerisinde bir araç

Şef, o kadar para vereceksem eğer en azından yanında farklılık, alımlılık sahibi böyle arkasından baktıran bir araç almak isterim. Aynı segmentten gider Volvo V40 alırım, yeni sahibi çinli olsa bile volvo volvodur :)