polo-fiesta ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Biliyorum onlardan biride en yakın akrabalarım zaten , çok yazık ne diyim ki

bizim insanlarımızın çoğu ticaret kafasında olduğu için sırf 2.elde satar verdiğim paramı geri alırım mantığında olduğu için hayatlarında çoğu şeyden mahrum kalıyorlar

Ben showroom'da içi buram buram sıfır kokan poloyoda bindim fiestayada ve emin olun fiesta gerçekten tam bir rally aracı kullanıyormuş hissi veriyor tabi bu dediğim titanium paketinde yani en FULL donanımlısı olan pakette geçerli

şahsen ben bir aracı 5-8 yıl arası kullanacaksam ikinci elinde zararmı karmı ederim buna bakmam bile ha yok 1 sene sonra satacak kadar maymun iştahlı biriysem evet gider afedersiniz ama "kütük" gibi olan poloyu alırım .

saygılarımla

Kim ne der bilmiyorum ama Qashqai de aynı benim gözümde dün onuda test ettim inanılmaz kötüydü ve 86 bin fiyat çekti son araba olursa o zaman alırım okadar sert ve sesliydi

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Abi bu vw olayına ne diyorsun? bana göre dandik bir araç ama ülkemiz de nedense dandik olmasına karşın paraları saçmaktan geri kalmıyoruz... bana biraz saçma geliyor ya...

VW neden dandik olsun ki? Aynı şartlarda yıllarca kullanılan aynı yaş ve kilometredeki VW Polo ile Ford Fiesta'dan hangisini alırsın dersem sanırım sorunun cevabı vermiş olurum ;).

Biliyorum onlardan biride en yakın akrabalarım zaten , çok yazık ne diyim ki

bizim insanlarımızın çoğu ticaret kafasında olduğu için sırf 2.elde satar verdiğim paramı geri alırım mantığında olduğu için hayatlarında çoğu şeyden mahrum kalıyorlar

Ben showroom'da içi buram buram sıfır kokan poloyoda bindim fiestayada ve emin olun fiesta gerçekten tam bir rally aracı kullanıyormuş hissi veriyor tabi bu dediğim titanium paketinde yani en FULL donanımlısı olan pakette geçerli

şahsen ben bir aracı 5-8 yıl arası kullanacaksam ikinci elinde zararmı karmı ederim buna bakmam bile ha yok 1 sene sonra satacak kadar maymun iştahlı biriysem evet gider afedersiniz ama "kütük" gibi olan poloyu alırım .

saygılarımla

fordu rally aracı kullanıyormuş gibi hissettiren şey performans değildir herhalde. malum 1.5 dizel 75 hp araçtan bahsediyoruz.
ayrıca donanım olarak arkadaş kıyaslarken ikisininde baz donanımını kıyaslamış.

Fiesta'daki kaliteyi vw sunsun emin olun araç 60000 liradan aşağı satılmaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

zaten sunuyor kardeşim...:dil::Dküçümsemeyelim şimdi vw yi burda bir vw kullanıcısı var...:D:D:D

Performans olarakta emin ol fiesta çok daha atak poloya göre oto parkın yaptığı test videosunu izlersen görebilirsin gerçi o 1.6 atmosferik motor ama olsun bence son derece tatminkar

Polo için konuşuyorum ben. Fiesta'yı biliyorsun sen.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Biliyorum bilmem mi verde 2 tur gezek...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Performans olarakta emin ol fiesta çok daha atak poloya göre oto parkın yaptığı test videosunu izlersen görebilirsin gerçi o 1.6 atmosferik motor ama olsun bence son derece tatminkar

Ford Fiesta 1.5 TDCi Trend 2013 Model 35.999 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - Teknik Detaylar - 147596264

Volkswagen Polo 1.2 TDi Trendline 2013 Model 38.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - Teknik Detaylar - 141920509

teknik olarak 0.4 sn. daha hızlı 0-100 de fiesta hakkaten baya atakmış ;) marka takıntısı yapmayın. vw gayet başarılı ve kaliteli. bana göre hoş değil diyebilirsiniz ama karalamak doğru değil.

Ben vw kadar dandik araç yapan firma görmedim. Araba 80den sonra gezmeye başlıyor zor kontrol ediyorum(!). Geçen kapıyı kapatayım dedim kolu elimde kaldı viteste ona keza yerinden çıkıp duruyor. Göğüslük güneşten bembeyaz oldu çatladı çatlayacak. Tüh biri deseydi dandik diye keşke almazdım. Olsun motorunu söksem bile rahat satılır Allah'tan.

Yağmur sensörü yok çok şükür o kadar para verdik kol koymuşlar. Far sesörü yok idareten bi anahtar koymuşlar açıp kapatıyoruz önümüzü göremeyince. Bi yol bilgisayarı olsaydı iyidi onada pedala az basıp telafi ediyoruzz.

Keşke Gti alacak durumun olsada tek kusuru 1.4 olması olan polomu çok daha keyifli kullansam.

...teknik olarak 0.4 sn. daha hızlı 0-100 de fiesta hakkaten baya atakmış ;) marka takıntısı yapmayın. vw gayet başarılı ve kaliteli. bana göre hoş değil diyebilirsiniz ama karalamak doğru değil.

Karalamak nerden çıktı ki, polo gerçekten de vasat bir araç. Sürekli doğuş grubunu tanıtan adamlar bile vasat ötesinde olduğunu söylüyorlar videolarda. Aynı elden çıkan skodayı yere göğe sığdıramayıp çok hayati kusurlar bulduğumuz VW yi de eleştirebiliyorsak marka takıntımız da yok denecek kadar az demektir.
Kısacası baz donanım bile olsa polo=a noktasından b noktasına götüren bir araç, fiesta ise hisleri, farklı bir tadı olan sürüş zevki yaşatabilen bir otomobil. VW şuan " nasılsa ürettiğimiz satılıyor koy gitsin" edasıyla üretiyor bazı araçlarını, özledik 1998-99 model golf-passat kalitesini...

Geri