polo-fiesta ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
polonun ic mekan görüntüsünü gördügüm zaman,kendimi yaslanmis hissediyorum,ayni arabalari sahin dogan misali pompalayip duruyorlar.ama cok sürmez diyer markalar kaliteyi devamli yükseltiyorlar.

Bence fiesta kesinlikle malzeme kalitesi daha çok hoşuma gidiyor ama polo daha hızlı 2.ele sahip

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Bende zaten bu vw boşuna para veren milletimizi anlamadım gitti arkadaş... vw çok sağlam bir araç isen neden araçlarına uzun yıllar garanti vermiyor?

Devir, biz sabit/kısıtlı gelirliler için hesap devri. Bizlerin araçları ikinci elde az değer kaybetmeli, kolay satılmalı, az yakmalı, bakım giderleri düşük olmalıdır, varsın görüntüsü biraz eski olsun, o kadar kusur kadı kızında da olur ;)

Devir, biz sabit/kısıtlı gelirliler için hesap devri. Bizlerin araçları ikinci elde az değer kaybetmeli, kolay satılmalı, az yakmalı, bakım giderleri düşük olmalıdır, varsın görüntüsü biraz eski olsun, o kadar kusur kadı kızında da olur ;)

Abi bu vw olayına ne diyorsun? bana göre dandik bir araç ama ülkemiz de nedense dandik olmasına karşın paraları saçmaktan geri kalmıyoruz... bana biraz saçma geliyor ya...

bir opel sever olarak, aslında temelde alman arabalarını seviyorum, kemikli vites geçişler vs.. ne varsa,
bu nedenle bana göre vw dandik olmadığı gibi en az opel kadar kalitelidir,
fiyat donanım olayı ise ayrı , vw şu halde çok talep görüyorsa bunun bir nedeni vardır, bu kara insan yanılıyor olamaz...
alman arabalarına dandik kabul edersek ne alacaz?

Bu ülkede sırf 2.eli iyi diye yılda 14 bin adet vw satılıyor biliyorsunuz demi

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Biliyorum onlardan biride en yakın akrabalarım zaten , çok yazık ne diyim ki

bizim insanlarımızın çoğu ticaret kafasında olduğu için sırf 2.elde satar verdiğim paramı geri alırım mantığında olduğu için hayatlarında çoğu şeyden mahrum kalıyorlar

Ben showroom'da içi buram buram sıfır kokan poloyoda bindim fiestayada ve emin olun fiesta gerçekten tam bir rally aracı kullanıyormuş hissi veriyor tabi bu dediğim titanium paketinde yani en FULL donanımlısı olan pakette geçerli

şahsen ben bir aracı 5-8 yıl arası kullanacaksam ikinci elinde zararmı karmı ederim buna bakmam bile ha yok 1 sene sonra satacak kadar maymun iştahlı biriysem evet gider afedersiniz ama "kütük" gibi olan poloyu alırım .

saygılarımla

Fiesta'daki kaliteyi vw sunsun emin olun araç 60000 liradan aşağı satılmaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri