Radara düştüm.. Bu ceza çok değil mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmetokur
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Özellikle bu bölünmüş yollarda hız 110 km olması şahsen benim işime çok yaradı özellikle memlekete giderken 90 uyacağım diye resmen işkence çekiyordum ama şimdi öyle bir sıkıntım kalmadı :)

Özellikle bu bölünmüş yollarda hız 110 km olması şahsen benim işime çok yaradı özellikle memlekete giderken 90 uyacağım diye resmen işkence çekiyordum ama şimdi öyle bir sıkıntım kalmadı :)

kesinlikle çok ideal bir hız aslında. güvenli ve yeterli bencede. 120 den sonra biraz kontrolsüz oluyor sanki

Savaş abi mesela bölünmüş yollar da 110 KM tabloda 90 KM...

Tabloda da 110 ya. Mesela Ankara Polatlı arasındaki yol bölünmüş yoldur (bölünmüş yol deyimi: çizgi ile geliş gidişi ayrılan değil, bariyerlerle veya herhangi bir şekilde geliş gidişi ayrı ayrı olan yollardır) O yola dikkat edersen hız sınırı uygulaması için yolun durumuna göre 110-100, hatta bazı yerlerde 90 km levhası vardır.

Tabloda da 110 ya. Mesela Ankara Polatlı arasındaki yol bölünmüş yoldur (bölünmüş yol deyimi: çizgi ile geliş gidişi ayrılan değil, bariyerlerle veya herhangi bir şekilde geliş gidişi ayrı ayrı olan yollardır) O yola dikkat edersen hız sınırı uygulaması için yolun durumuna göre 110-100, hatta bazı yerlerde 90 km levhası vardır.

Allah Allah tabloya baktım da göremedim sanki.

Allah Allah tabloya baktım da göremedim sanki.

Yeşille işaretledim

hz1d.jpg

combo türü araçlarda, arkada koltuk var ve arkalarda camlı ise, hız sınırı artırıldı,
itiraz et...

Ruhsatta yazan "araç sınıfı" önemlidir. Arkaya koltuk koyduktan ve cam açtırdıktan sonra yapılan tadilatlar ruhsata işlenmediyse (artık işlenmiyor) elden bir şey gelmiyor :(.

Geri