Red Astra J '' SON GÜNCEL HALİ ''

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Red Astra J

Maaşallah, kırmızı ayrı bir güzel, fotoğraflara ayrı bir güzel olmuş, kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Fotoğraflar da çok başarılı ellerinize sağlık. 14alkiss

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resımde cok kalıteli arabada gule gule kullanın..

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün 15 dakika ara ile Şişli'de Bahçeşehir Üniversite'si civarında aracı görme şansım oldu hatta kısa süreli seninle göz göze bile geldik ama hafta içi suzuki kullandığım için herşey tek taraflı olup bitiverdi haliyle :D

İlk önce xenonlu sislere gözüm takıldı sonra plakaya baktım, plakadan tanıdım zaten ama şahsen tanışmadığımız için ve ayrı istikametlere gittiğimiz için durma imkanım olmadı, Bu arada jantları da değiştirmişsin hatta arka jant offset liydi galiba :)

Artık resimleri en azından ben kendi adıma bekliyorum :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

isim tanerdi galiba,geçen silivrikapıda da benimle denk geldi galiba biri bakıodu kırmızı bi astra J nin içinden bana ama :) basık ve a-c schnitzer jantlı

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aktaş link' Alıntı:
isim tanerdi galiba,geçen silivrikapıda da benimle denk geldi galiba biri bakıodu kırmızı bi astra J nin içinden bana ama :) basık ve a-c schnitzer jantlı

Kesin Taner dir Burak bana da baktı oradan biliyorum :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Genellikle herkez burda resim cekiyor mekan neresi acaba merak ettim.

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aktaş link' Alıntı:

evet tam dönüyodum sende kırmızı ışıkta bekliyodun gündüz farları turuncu tr plaka durdum hemen :D baktım ama ters yerlerde denk geldik ...

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Bugün 15 dakika ara ile Şişli'de Bahçeşehir Üniversite'si civarında aracı görme şansım oldu hatta kısa süreli seninle göz göze bile geldik ama hafta içi suzuki kullandığım için herşey tek taraflı olup bitiverdi haliyle :D

İlk önce xenonlu sislere gözüm takıldı sonra plakaya baktım, plakadan tanıdım zaten ama şahsen tanışmadığımız için ve ayrı istikametlere gittiğimiz için durma imkanım olmadı, Bu arada jantları da değiştirmişsin hatta arka jant offset liydi galiba :)

Artık resimleri en azından ben kendi adıma bekliyorum :)

perpayı arıyodum :D arabada pisti cilalı şampuanım bittiğinden çok sinirliydim :D :D ben genelde gördüğüm çoğu astra j ye sellektör atarım ama siz suzukide olduğunuz için pas vermedim

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Genellikle herkez burda resim cekiyor mekan netesi acaba merak ettim.

ataköyde big mamma's var onun otoparkından girince 500 metre sonra sağdan girince hemen karşınızda kalıyo meşhur tahta ev var genelde onun önünde de çok çektirilir evin arkasıda burası oluyo

K

kerim

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Red Astra J '' Artık 18 ac schnitzer'li ''

allah kaza bela vermesin gercekten çok guzel aracın jantlarımız aynı:) aracını karagumrukte gormustum